İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php özel ders almak istiyorum

seomurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar php konusunda özel ders almak istiyorum istanbul civarı oturan temel php detay değil öğrenebileceğim yaşı hiç sorun değil küçük bir arkadaşımızda olabilir. İş yerim kartalda kartal civarı olursa daha iyi olur içi çalışmalar.

Ekleme: öğrenmek istediğim çok basit temel bir bilgi foruma yazdım kimseden cevap gelmedi ya forum boş yada üyeler yokmu arkadaşlar bana php konusunda yardım edecek bir arkadaş....

Xsx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşım ben istanbul dışındayım pm ile msn adresini atarsan online olarak ders anlatabilirim belirli bir saat kararlaştırırz ygunsa ikimiz için seve seve anlatırım.

seomurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php hk.

allah razı olsun birini buldum sanırım pm yolladım bekliyorum

Xsx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam kardeşim sana nasıl uygunsa. ben ekledim seni.

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yaşım 17 bende php dersi alıyorum ama inanki deneme yanılma yolu ile daha iyi öğreniyorum :) hiç programlama dili bilmem ama php asp html ne olursa olsun bi yerde hata bi yerde değişiklik yapmak istediğim de yaparım .. demo sitem var dosyalarımı orda barınıdırır orda değişiklik yapar olumlu sonuç verirse asıl sitemdeki dosyayla değiştirir yayına veririm :) HTML ve CSS %100 biliyorum istiyosan bu konularda yardımcı olabilirim .. sanada tavsiye veriyim ben böyle yaparak istediğim yerde istediğim değişikliği yapabiliyor ve hata verirse düzeltebiliyorum git free hosting ve domain al php scriptleri yükle ve editlemeye çalış :) editlerken hangi kodun ne işe yaradığınıda öğrenmiş olursun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5