chat ege.net sohbet

Satış PHP Profesyonel Gelişmiş Firma Rehberi ve İş İlanı Scripti Dolu Dolu Özellikler

livosoft

Onaylı Üye
SİSTEMİ KURDUĞUM SUNUCUNUN YAVAŞLIĞI İÇİN ŞİMDİDEN KUSURA BAKMAYIN ELİMDE SUNUCU YOKTU EL MAHKUM

SİSTEM ÖZELLİKLERİ
SINIRSIZ KATEGORİ EKLEME
SINIRSIZ BLOG KATEGORİSİ
DİNAMİK FİRMA & İLAN & MAKALE ARAMA
ARAMA KISMINDA FİRMALARIN İLANLARIN YAZILARIN
ÖZEL OLARAK YAPILANDIRILMIŞ ARAMA FİLTRESİ KULLANILIYOR YANİ
FİRMANIN ADI İL İLÇESİ ANAHTAR KELİMESİ GİBİ BİLGİLERİN TOPARLANIP KARIŞTIRILARAK KULLANICIYA EN HIZLI
ARAMA DENEYİMİNİ SUNMAKTADIR
SİSTEM İÇERİSİNDE KİŞİLER ARASINDA ARKADAŞLIK SİSTEMİ BULUNMAKTADIR.
KULLANICILAR GERÇEK KİŞİLER OLMAK ZORUNDADIR YANİ
KAYIT OLAN HER KULLANICI TC KİMLİK DOĞRULAMASI YAPMAK ZORUNDADIR YOKSA HİÇ BİR İŞLEM YAPAMAZ.
KİMLİK DOĞRULAMA SAYESİNDE SAHTE KAYITLARIN ÖNÜNE GEÇMİŞ OLUYORUZ.
BASİT AMA DETAYLI İŞ İLANI YAYINLAMA İLAN SÜRESİ 15 GÜNDÜR
15 GÜNÜ GEÇEN İLANLAR OTOMATİK KAPATILIR.
YAYINLANAN İŞ İLANLARINA DIŞARIDAN İNSANLAR VE KULLANICILAR BAŞVURABİLİR
GELEN BAŞVURULARI İLAN SAHİBİ PROFİLİNDE GÖREBİLİR.
FAVORİ FİRMALAR KISMINDA FİRMANIN HİTİNE GÖRE İŞLEM YAPMAKTADIR. KAÇ HİT ALDIĞINDA FAVORİ OLACAGINI SİZ YÖNETİM
PANELİNDEN BELİRLEYEBİLİYORSUNUZ.
HER KULLANICI İÇİN 1 ADET FİRMA EKLEME HAKKI VERİLMİŞTİR BU HAK ARTTIRILABİLİR. VEYA İLERİDE
SİSTEME TARAFIMCA GETİRİLECEK OLAN GÜNCELLEMELER İÇERİSİNDE DOPİNG ÜYELİK SİSTEMİ OLUCAKTIR
KULLANICILAR DOPİNG SATIN ALARAK DAHA FAZLA FİRMA EKLEYEBİLECEKLER.
YÖNETİM PANELİNDEN KULLANICI ONAYLAYABİLİR, FİRMA, YORUM,MÜŞTERİ YORUMU,
İLAN ONAYLAMA SİZİN ELİNİZDEDİR.
KULLANICI YETKİLENDİRME İLE BELİRLİ ALANLARA DESTEK VE EDİTÖR ÜYELİK AÇABİLİRSİNİZ BU KİŞİLER
SADECE BELİRLİ ALANLARI GÖRMEKTEDİR. SİTEYE MÜDAHALE EDEDMEZ.
FİRMA VE İLAN ŞİKAYET ROBOTU OLUŞTURDUK SİSTEM İÇERİSİNE
BU ROBOT GELEN ŞİKAYETLERİN NEDENİ VE SAYISINA GÖRE BELLİ BİR RAKAMA ULAŞTIGINDA AYNI ŞİKAYET NEDENİ VE SAYISI
ÜZERİNDEN OTOMATİK OLARAK FİRMA VEYA İLANI KAPATIR.
YÖNETİM PANELİ ÜZERİNDEN HEADER VE FOOTER KISMI İÇİN 5'ER FARKLI SEÇENEK SUNDUM SİZLERE
YÖNETİM ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZİ SEÇEBİLİR KULLANABİLİRSİNİZ.
SİSTEMDE HIZLI KAYIT VARDIR KULLANICILAR 3 ADET ALAN DOLDURARAK HIZLICA KAYIT OLURLAR
ANCAK TC DOĞRULAMASI VE PROFİL TAMAMLAMASI ZORUNLUDUR.
KİŞİLER BEGENDİKLERİ FİRMALARI FAVORİSİNE EKLEYEBİLİR İSTEDİĞİ ZAMAN FAVORİSİNDEN KALDIRABİLİRLER
SİSTEMDE BAKIM MODU VARDIR SİTENİZE BAKIM GÜNCELLEME YAPACAGINIZ ZAMAN YÖNETİMDEN BAKIMI İSTEDİĞİNİZ SAATE GÖRE AKTİFLEŞTİRİP KAPATABİLİRSİNİZ.
ŞİMDİLİK SAYABİLDİĞİM ÖZELLİKLER BUNLAR BEN BİLE Bİ ÇOGUNU UNUTTUM YAPARKEN AMA
SİSTEM BU ŞEKİLDE BIRAKILMAYACAKTIR SÜREKLİ GÜNCELLEMELER İLE YENİLİKLER GELİCEKTİR
SATIN ALAN KULLANICILARA GÜNCELLEMELER ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.
ÇALIŞMALARIM SİSTEM ÜZERİNDE DEVAM EDİYOR YAKIN ZAMANDA ÜYELER ARASI MESAJ, DAHA FAZLA ÖZELLEŞTİRME ALANI
DOPİNG ÜYELİK VE SATIN ALINABİLİR REKLAM ALANLARI GELİCEKTİR.
ŞİMDİLİK BU KADAR LAFI DAHA FAZLA UZATMIYORUM DEMO BİLGİLERİNİ VE GÖRSELLERİ ALT TARAFTA BULABİLİRSİNİZ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.