İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP / PSD-CSS yetenekli, referanslı, uzun vadeli kadro arkadaşı arıyoruz [ACİL]

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
[ACİL]
Antalya Merkez lokasyonlu ofisimizde acil olarak görevlendirebileceğimiz web projelerimizde görev verebileceğimiz;

* Mevcut PSD tasarımı CSS’e dökerek;
* İçerisinde kendi geliştirdiği, proje ve işin niteliğine uygun PHP kod uygulamasını yapabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Ancak;
PHP seviyesi’ni değerlendirmek ve açıklamak gerekirse;
mySQL / URL_Rewrite ve diğer php modülleri bilgisi olan, mevcut php ve PSD / CSS tasarım referansları olan arkadaşlar arıyorum.

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız;
Adınız Soyadınız:
iyinet kullanıcı adınız:
PSD / CSS bilginiz’i tanımlayın (seviyeniz / ortalama 1 adet PSD / CSS’i bitirme süreniz):
PHP bilginiz’i tanımlayın (php modülleri bilginiz, görsel arayüz ne olursa olsun; arayüze giydirebilme yeteneğiniz):
Varsa mevcut referanslarınız (en az 3 adet):

İletişim Telefonunuz:
Skype adresiniz:
Antalya’da yaşama durumunuz:

Bizimle nasıl bir çalışma şekli istersiniz:
(Antalya’da ofiste yer alarak mı / Yoksa; evinizde yer alarak proje başına çalışma)

havai fişek, balon, konfeti, volkan parti ürünleri

Yukarıda yer alan kısa başvuru metnini bana engin.topcuoglu[-@-]imcturk.com ‘a atınız. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.
Ayrıca maaş / iş başı - proje başı gibi isteklerinizi başvurunuzu inceleyerek sizi arıyacak ve bu anda görüşeceğiz. Şimdilik kimseye bir maaş / iş - başı proje fiyatlandırmamız yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5