İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php script düzenlenecek, ekleme yapılacak

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.bogazdatekneturu.net/rapid

Bu script temel alınarak bir sistem olcak kişi rapid url'unu girecek ve benim kaydetdiğim premium rapidler üzerinden indirecek ( normalde scripte kişi kendi premiumunu kendi giriyor )

tamamen sadeleştirilip sadece rapid premium indirilmesi saglanacak captcha eklenecek, hazır olan tasarıma oturtulacak ( oturtmak derken zaten script sadece url girme kısmından oluştuğundan zor birşey değil ), ve asıl şey benim belirlediğim sınırdan daha büyük dosya indirilemiyecek mesela 10 mb belirlediysem kişi url girince indirirken rapid sitesinde baglanıp kontrol edilcek dosya 10 mb'dan büyük ise indirilmiyecek

Genel olarak istediklerim bunlar 1 günlük bir iş var diye düşünüyorum ayırdığım bütce 50 ytl civarı

İlgilenen arkadaşlar bir kaç referansı ve iletişim bilgileriyle pm atarsa konuşalım

Edit: Birşey daha var mesela 3 rapid hesabı girildi diyelim rasgele çekilcek birinden ama mesela 1 inin günlük limiti oldu diğerinden indirmesi gerek otomatik,
aslında iletişime geçince detaylı olarak konuşulcak ama yapamayacak biriyle vakit kaybetmemek için detaylı olarak yazmak istiyorum

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok iş, az para ???

az bütçe belirtmişsin söylediğin rakama ( 50 ytl civarı ) demişsin. bu iş çıkmaz??

3-5 katı bir fiyat verebilirsen iletişim bilgilerini pm at görüşelim.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediğin gibi fiyatı 3 katına çıkartıyorum ama bunlar yanında bir kaç özellik daha olacak mesela

Kişi üye olup premium hesap ekliyebilmeli ve istediği zaman paylaşımdan çıkartabilmeli premium hesabını...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5