İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Script Yazdıracağım Basit Ama Geliri Çok Yüksek !

Seoceo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tahminlerime göre ve bunu 3 ay gibi bir süre zarfında kendi bilgim dahilinde denedim ve domain alan adı kullanmadan sadece ip adresleri ile belirlediğim 3 haneli anahtar kelimelerde ilk 3, 2, 4 sıraya aynı günde yükselmeyi başardım, Ayrıca belirlemiş olduğum anahtar kelimelerin normal düzeyde bir rekabeti mevcut ve bu işlem bazı kelimelerde 24 bazı kelimelerde ise 48 saat gibi bir süre aldı.

Şimdi Bana Profesyonel işini vaktinde yapabilecek bir Php Uzmanı gerek anlaşma dahilinde gelir ortaklığı da teklif edebilirim.

Söz konusu bir fikir olduğundan kesinlik le yüzeysel bahsetmem gerekecek ayrıca bu durumu gerekirse uzman ile yüz yüze görüşmem faydalı olacaktır.

Bu bahsetmiş olduğum durum tüm arama motorlarında ciddi etki sağlamaktadır. SPAM vb durum söz konusu kesinlikle değildir. Tamamen özgün ve doğal SPİN Mantığı ile çalışmaktadır.

Tahmin ve kendi bilgilerime göre 1 hafta içersin de rekabeti zor olan bir kelimede ilk sayfaya yükselme süresi olacağını da belirtmek isterim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5