İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php site +tasarım yaptırılacaktır

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Merhabalar arkadaslar Baslikda OLdugu gibi Php site yaptirmak istiyorum + Tasarim istenilen özellikler
1- Radyo-tv sitesi - Php seo uyumlu
2 -Webservis Örnegi Yada Benzeri Hit istatistiklerini Gösterebilen
3- Sitede Online OLaran dinlenilen radyolarin Oanda Yayinda Olan Dj -Calinan Sarki-Kac kisinin dinledigi ve limiti gibi... Benzer örnek olarak shoutcast.... gibi
4- Çesitli faydali linkler özel linkler siir vs gibi ...
5 -klip izletme seceneklerini sunmak istiyorum

isinde Profosyonel Tüm Php Coder arkadaslarin tekliflerini bekliyorum Fiyati Uygun Bulunan Php Coder arkadasa Yaptirilacakdir...

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda Bilgi sahibi Uzman arkadaslarmi Yok Yoksa ilgisizmi Kaliniyor yazilan Kelimeler anlam veremedim

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteklerinizi daha net bir şekilde dile getirir gibi, vs gibi ekler kullanmadan etkin ve bütçenizi belirterek mesajınızı düzenlerseniz muhakkak cevaplar gelecektir.

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteklerinizi daha net bir şekilde dile getirir gibi, vs gibi ekler kullanmadan etkin ve bütçenizi belirterek mesajınızı düzenlerseniz muhakkak cevaplar gelecektir.

Su aşamada Olan özellikleri ifade eddim ilk etapda belirtilen istekler bunlardir...
ayrica Coder arkadaslarin Tekliflerini dikkate almak gerek Emegin Karsiligi elbetteki Ödenmez ancak O insanin Ne istedigi daha Önemli

1-Radyo - Tv sitesi seo uyumlu
2-Sitesini ekleyen Site adminlerine Hit istatistikleri verebilecegimiz Bir sistem Yani Webservis ... Tarzi Yada Buna yakin
3-Sitesi eklenen radyonun (shoutcast tarzi) Anlik+limit dinleyici bilgisi Calinan parca Yayindaki Dj
4 klip izleme
5-siir-sarki sözleri-Önemli linklerdir..
Uygulanacak esas önemli olan Yukaridaki 3 özellikdir..

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgincdirki Konuya herhangi bir yanit gelmedigi gibi Yorumlarda Yok arkadaslardan ricam en azindan Yorum ve farkli bir önerilerini belirtirtmek istedikleri varsa sevinirim...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben açıkçası sistemi anlamadığım için teklif sunamadım. Klip izleyecekler ama nasıl? Youtube'dan mı yoksa kendi serverınızdan mı yayın yapacaksınız. "Sitesi eklenen radyonun (shoutcast tarzi) Anlik+limit dinleyici bilgisi Calinan parca Yayindaki Dj" yazmıssınız, bu kısmı da anlamadım. Shoutcast'e baktım ondan da pek bir sey anlamadım. Internete daha sık girmem lazım sanırım :)

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben açıkçası sistemi anlamadığım için teklif sunamadım. Klip izleyecekler ama nasıl? Youtube'dan mı yoksa kendi serverınızdan mı yayın yapacaksınız. "Sitesi eklenen radyonun (shoutcast tarzi) Anlik+limit dinleyici bilgisi Calinan parca Yayindaki Dj" yazmıssınız, bu kısmı da anlamadım. Shoutcast'e baktım ondan da pek bir sey anlamadım. Internete daha sık girmem lazım sanırım :)

Klip izlicekler elbetteki ancak youtube den veya baska bir sunucudan diger anlamadin shoutcast xxx e tekrar girin Benim nedemek istedigimi daha acik bisekilde anlarsiniz bak sana kopyada verim :D
[Genre] Description Listeners/Max Bitrate Type bu basliklarin altina bakarsan görebilirsin Umarim simdi anlarsin

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Radyo hostinglerin panelinde bu istatistikler zaten var. Senin yapman gereken şey sadece siteye yansıtmak. Ama çok berbat bi iş bu radyoculuk scriptleri benden duymuş olma :p

Gonuldostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Merhabalar arkadaslar Baslikda OLdugu gibi Php site yaptirmak istiyorum + Tasarim istenilen özellikler
1- Radyo-tv sitesi - Php seo uyumlu
2 -Webservis Örnegi Yada Benzeri Hit istatistiklerini Gösterebilen
3- Sitede Online OLaran dinlenilen radyolarin Oanda Yayinda Olan Dj -Calinan Sarki-Kac kisinin dinledigi ve limiti gibi... Benzer örnek olarak shoutcast.... gibi
4- Çesitli faydali linkler özel linkler siir vs gibi ...
5 -klip izletme seceneklerini sunmak istiyorum

isinde Profosyonel Tüm Php Coder arkadaslarin tekliflerini bekliyorum Fiyati Uygun Bulunan Php Coder arkadasa Yaptirilacakdir...

Tekrardan bilgileri Paylasima sunuyorum....ve teklifleri Bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi