İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Site Tasarımı

haytefli92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php kodlama sistemi ile öncelikle dinamik web siteler daha sonra web 2.0 teknolojisi internet dünyasına yerleşmiştir. Bu sistemin getirdiği en önemli artı site sahiplerinin teknik bilgi sahibi olmadan kolayca sitelerini güncellemesini sağlayan yönetim panelleridir. Bunun yanında web 2.0 teknolojisi ile sadece site sahipleri değil istenildiği zaman site ziyaretçileri de sitenin gelişimine katkıda bulunabilirler. Web sitelerinin firmaların online ofisleri olduğu düşünüldüğünde ziyaretçiyi mümkün olduğu kadar bu online ofislerde tutabilmek için sitelerin güncellenmesi (en azından firmaya ait haber ve duyuruları) şarttır. Bu yüzden yeni nesil web sitelerinde php tasarım olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir.

Flash ‘lı PHP Site Tasarımı

Php web tasarımının tüm yenilik ve özgürlükleri ile flash tasarımın görsel katkısının birleştiği tasarımlardır. Site sahipleri hem kendi yönetebildikleri hem de görsel açıdan öne çıkan bir web sitesine sahip olurlar. Son dönem web tasarım piyasasının en çok talep edilen web tasarım türü flash+php tasarımdır.
Twitter Nedir , inovasyon nedir , Erozyon Nedir , Madde Nedir , IP Nedir , Bilgisayar Nedir , Nano teknoloji , Atom Nedir ,İnternet Nedir , Bilim Nedir , Elektrik Nedir

boralife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yarın görüşelim sizden php hazır kurulu sitem var bazı yerlerinin düzenlemesi gerekiyor eger olursa düzenliycez olmassa eger başka site yapıcaz php olarak görüşmek üzere msnden konuşuruz yarın [email protected] ekleyin beni görüşelim yarın iyiakşamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5