İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP site yazdırılacak

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle hobi sitelerimle ilgilenemez oldum. Aklımda olan bir çok uygulamayı ertelemekten sıkıldım. İlk olarak öne aldığım bir uygulama için PHP site yazdırmak istiyorum.

İskelet yapı ve nerede ne kullanılacak gibi konularda yardım edeceğim. Kodlama vereceğim CSS tasarım üzerine yazılacak. BBCode sistemi tarafımdan verilecek.

Uygulama hakkında detay vermiyorum sadece işlemler hakkında detay vereyim;
Tüm tablolar, değişkenler, bağlantılar vs.. tarafımdan verilecek siz sadece programlamasını yapacaksınız.

- Yazı / Bilgi kaydı
- Üyelik kaydı
- Yorum kaydı
- Sınırsız kademeli üyelik sistemi
- Üyenin yazdığı yazılar
- Üyenin yorum bölümü
- Üyenin tuttuğu yazı / bilgi
- Üyenin okudum dediği yazı / bilgi
- Üyenin yazı / bilgi puanı
- Arama bölümünde yazı / bilginin yorum sayısının gösterimi
- URL üzerinden siteye foto ekleme
- Yazı / bilgi, Yorum ve üye tablolarında güncelleme ve müdehale imkanı

Ortalama 2-3 günlük bir çalışma olması muhtemeldir.

Üstte yer alan bilgiler sizi uğraştıracak bölümlerdir, fiyat tekliflerinizi bu çerçevede yaparsanız sevinirim.

Hatırlatma: Tasarım, veritabanı, BBCode editörü, veritabanı değişkenleri ve çapraz bağlantılar tarafımdan verilecektir.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herşeyi güzel yazmışsınızda, keşke öngördüğünüz ücretide yazsaydınız :)
o zaman daha az uğraştırırdı???

cais

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dilediginiz kodlamayi php ile yapabilirim. belirttiginiz ozelliklerdeki bir php sistemini 750ytl'ye yazarim. yalniz "Tüm tablolar, değişkenler, bağlantılar vs.. tarafımdan verilecek siz sadece programlamasını yapacaksınız." derken onceden yazilmi$ php dosyalarini editleyerek mi kodlama yapilacak yoksa sifirdan mi yazilacak, bunu belirtirseniz daha net olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5