İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Sözlük Script Hosting Domain 300 tl

camicini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Sıfırdan yazılmış çok özellikli sözlük scripti satıyorum. Scriptin çalışan demosuna buradan bakabilirsiniz. Scriptte açık bulunmamaktadır.

Özellikler:
*Entry/başlık girme, silme, düzenleme
*Nesil sistemi
*Profil resmi yükleyebilme
*Özel mesajlaşma sistemi
*Olan biten sistemi
*Entryleri oylama sistemi
*Üyelere özel blog sistemi
*Gelişmiş admin / moderatör kontrol paneli
*Derdim var butonu
*Resimli online listesi

Ve daha bir çok özellik bulanmaktadır...

Paket 1
Host + Domain + Sözlük Scripti : 300 Tl
Kurulum: Bedava
Teknik Destek: Bedava
Tasarım ve isteğe özel düzenleme: Bedava
Not: Domain sizin üzerinize kayıt edilecektir.

Paket 2
Kaynak kodu: 1000 Tl. Scripti istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Script sizin olur.

İsteğe Göre Teknik Destek: +200 Tl

ilk pakette eğer default kodlarda bir problem çıkarsa sorunu ücretsiz çözüyoruz ancak yeni yeni şeyler eklemek isterseniz +200 liraya istediğiniz özellikleri ekliyoruz...

Kendi sitemizdeki kodların aynısı verilecektir, kendi sitemiz:
Dağınık Sözlük

Demo sitesi <-- Admin paneli şifresi için PM atınız..

not: paket fiyatı yıllıktır ve hosting/ftp erişimi verilmeyecektir, 1. paket alındığı takdir'de default script üzerinde bozulma olursa teknik desteği sağlarız, ek olarak özellik ekletecekseniz eğer, 2. paketi almanızı öneririm. hostingimiz türkiye lokasyonlu ayrılmış sunucular içerisindedir, içerisine 50 sözlük kurulsa dahi yavaşlama gibi bir problem olmaz...

iletişim bilgileri için pm isteyiniz, her türlü güveni sağlayabilirim. :)

r10 dışı için:

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5