İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP ve Wordpress İşlerinize Talibim

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Php ve Wordpress işlerinize talibim. PHP'de ileri seviye bilgim var. Wordpress'te ise uzman olduğumu söyleyebilirim. Yalnız özellikle Wordpress işleri alırken biraz seçici davranıyorum. İleri seviye Wordpress işleri almaya özen gösteriyorum. Tema yazımı, eklenti yazımı, özel modül yazımı vs. Php'de ise istediğiniz scripti size özel kodlayabilirim. R10 profilime ve tradelerime link vermenin etik olmayacağını düşünerek link vermiyorum ancak onlarca Wordpress teması, yüzlerce bot referansım var. Ayrıca yine yakın zamanda dağıttığım iki tane scriptim var.

Birincisi blog tarzı:
http://www.yazikolik.net

ikincisi ise link kontrol scripti:
http://www.hydraxx.com (şifre: ilyas, nick: ilyas).

• absürt bot yazmıyorum.
  • Flv link almıyorum.
  • Başkasının kodlarında düzenleme yapmıyorum
  • Tasarım yapamıyorum
  • Psdden csse döküm yapmıyorum.(Css denen şey çok can sıkıcı)

Kolay gelsin herkese.

T

trgy

Misafir
iyinet için wordpress eklentisi yazabilir misin? Son konuları gösterebilecek bir eklenti, belki daha da gelişmiş bişe.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Detayları almam lazım hocam. Çalışma şekli nerede kullanılacak, amacı ne vs vs.

E

Erturk

Misafir
Hayırlı işler olsun..

• Tasarım yapamıyorum

Bu iki konuda çözüm ortagın olabilirim ;) Ayrıca CSS can sıkan degil aksine bence cok eglenceli birşey :)

Kolay gelsin, hayırlı işler

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayırlı işler olsun..

• Tasarım yapamıyorum

Bu iki konuda çözüm ortagın olabilirim ;) Ayrıca CSS can sıkan degil aksine bence cok eglenceli birşey :)

Teşekkür ederim hocam zaten bir iki arkadaşım var o konuda yardımcı olan ama siz de aklımdasınız. Cssi hiç sevemedim nedense. Hele tarayıcı farklılıkları ayrı bir dert.
Yorum için tekrar teşekkürler...

PlusBurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı işler olsun..

• Tasarım yapamıyorum

Aynen CSS çok eğlencelidir :)

Hayırlı işler dilerim İlyas hocam :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ilyas konusunda basarilidir, ERTURK de kardesim sayilir, usta olursa is is ortagi olabilirsiniz (kucuk bir komisyon karsiliginda) hehe

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Aynen CSS çok eğlencelidir :)

Hayırlı işler dilerim İlyas hocam :)
Eyvallah Burak teşekkür ederim.
Ilyas konusunda basarilidir, ERTURK de kardesim sayilir, usta olursa is is ortagi olabilirsiniz (kucuk bir komisyon karsiliginda) hehe

Hehe neden olmasın. Erturk'u R10'dan da tanıyordum ama dediğim hiç işim düşmedi sağolsun msndeki arkadaşlar hep yardımcı oldu tasarım konusunda. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi