İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php yazılımcı arayanlar içeri

kaan0881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmetlerimi kurumsal olarak İZSOFT YAZILIM adına vermekteyim. Önceliğim kalite ve müşteri memnuniyetidir.

İş Alımı : AÇIK

DİKKAT!!! İLANI TAM OKUYUP İLETİŞİME GEÇİNİZ. YAPMADIĞIMIZ PROJELER VE ÜCRETSİZ YARDIM İÇİN LÜTFEN EKLEMEYİN.

Hizmetlerimiz

• HTMLve CSS kodlamaları yapılmış temalara yönetim paneli yazılır.
  • Wordpress eklenti kurulumu/düzenleme, tema kurulumu/düzenleme (Not : Özel eklenti yazmıyorum).
  • Drupal kurulum, tema kurulum/düzenleme
  • Joomla kurlum, tema düzenleme
  • Opencart ve prestashop kurulumu, tema yükleme
  • Bot yazılımı (rss haber botları, google arama botları)
  • Xml işlemleri
  • Finansal hesaplamalar (kredi,döviz vs), sağlık hesaplamaları
  • Başkalarına yazdırmış olduğunuz scriptlerdeki sorunları giderme, editleme işlemleri yapılır (Not: Baştan savma standartlara uygun kodlanmamış scriptler için iletişime geçmeyin).
Not : Sizlere hızlı dönüş yapabilmem için yaptırmak istediğiniz işleri maddeler halinde bize iletiniz.

Verilmeyen Hizmetler

• Xyz siteler
  • Php frameworkler (laravel,codeigniter vs.) ile geliştirilen projelerde editleme ve geliştirme işlemleri
  • Oyun projeleri,
  • Sosyal medya panelleri (instagram panel, facebook panel vs) editleme ve geliştirme işlemleri
  • Sosyal medya botları
  • Sıfırdan Web Tasarım
Proje Bedeli

İşe başlamadan tahsil edilir. İşler online olarak müşterinin hostinginde geliştirilir. Her aşamada müşteri onayı alınır.

Ödeme Yöntemleri:

Havale/EFT (Akbank, Kuveyttürk), Western Union, Payoneer, papara

Detaylar için iletişime geçin. Daha hızlı dönüş için Pm veya skype ile iletişime geçiniz.

İletişim
Web:http://izsoftyazilim.com
Eposta:[email protected]

Not :pM gönderirken, projelerinizde yaptırmak isteğiniz işleri maddeler halinde belirtin.

Not : Farklı platformlarda birden çok ilanlarımız bulunmaktadır. Sizlere hızlı dönüş yapabilmemiz için skype eklerken hangi platform (site) ve ilan için eklediğinizi belirtin. [/FONT]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5