İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php yi Asp ye Çevirmek Olanaksızmı??

N

nothing

Misafir
dostlar birşey soracağım; Php kodlarını Asp ye çevirmek imkansız gibi geliyor bana ama sizce böle birşey olabilirmii??

bir sitede gördüm asp, php ye çevirilebiliyormuş sanırım bir yazılım sayesinde.. tam terside mümkün olabilirmi dersiniz..?

S

Skeleton

Misafir
evet o tarz yazılımlar var ancak ne kadar sağlıklı olur o tartışılır. çevirmesine çevirir de mesela "Response.write" komutlarını "echo" ile falan değiştirir, daha advanced konularda ise sorun çıkar bence. sonra elle editlemek zorunda bırakçaksa da hiç çevirmesin, değil mi?

N

nothing

Misafir
evet bencede öle.. sölediğin gibi pek sağlıklı olmaz heralde.. çevirmesin daha iyi :)

saolasın cevap için

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp nin en önemli kodudur Response.Write. Onu echo diye çevirticek programı bende yazarım. Eğer bir program yapmışlarsa daha küçük hatalar çıkar. Ama asp deki küçük hataların daha bela olduğunu herkes çok iyi bilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5