İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Yönetim Paneli

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhabalar;
Üniversite tabanlı Php ve Mysql bilgim mevcut. Formlar, if döngüleri, vt'ye bağlanma vesairesi birçok şeyi gördük. Tabi tekrarlanmayan bilgi yok olmaya mahkumdur. Tekrardan php ve mysql'e girişmek istiyorum en önemlisi ise php yönetim paneli ile bir sayfa oluşturmak istiyorum. Php ve Mysql öğrenebileceğim kaynaklar varmıdır elinizde rica etsem ? Ve en önemlisi ise php & mysql ile yapılmış bir web sayfasının yapılırken çekilmiş videoları var ise elinizde tadından yenmez.(bu son kelime biraz karışık oldu farkındayım. şöyle açıklayayım; t.erbilen'in bir dizi psd'si vardı bilirsiniz kendisi bu psd'yi css'e dökmüştü ve dökerken de videoya çekip yayımlamıştı. bu şekilde php ve mysql kullanılan yönetim paneli olan ufak bir site yapılırken çekilen video arıyorum fazla ayrıntı olmasına gerek yok :) )
tavsiyelerinize açığım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5