İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Yönetim Panelli Nakliyatçı v3 Scripti

sitesiparis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, Yepyeni Nakliyatçı v3 scripti ile tekrardan sizlerleyiz. Nakliyat v3 scriptimizin fiyatı 299TL satışa sunulmuştur.

İYİNET üyelerine özel fiyat olarak ilk 10 kişiye 100TL den satışı yapılacaktır. :msp_biggrin: Bu fırsatı kaçırmadan bizle iletişime geçebilirsiniz.

Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım
Tüm Nakliyat firmalarına uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, kreatif tasarım.

Full Responsive! (Mobil Uyumlu)
Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım.

Taleb Formu
Taleb formu sayesinde müşterilerinizin sizle hızlıca iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
Google SEO Sayfaları
Yönetim panelinden eklediğiniz tüm sayfalar google robotları tarafından günlük okunur. Ve ilk sıralara gelmenizi sağlar.
Gelişmiş Footer
Web sitenizin en alt kısmı olan footer kısmının arka planını, admin paneli üzerinden rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca footer linklerini istedğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Sidebar Yönetimi
Var olan 4 adet slideri istediğiniz gibi düzenleyebilir ve pasif duruma getirebilirsiniz.

Tüm Sabit Metinler Yönetim Panelinde!
Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

Referanslar
Firma, kurum ya da kuruluşunuzun referanslarını admin panelinden kolaylıkla ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz..

Tam Güvenlik + Tam Koruma
Yazılımımız tüm bilinen güvenlik açıklarına karşı gerekli kontrol ve testlerden başarı ile geçmiş olup, ayrıca spam botlara karşı gerekli donamıma sahiptir.

Diğer Özellikler;

Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
Google Analytics, Zopim kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak gösterebilirsiniz.

php-v3-nakliyat-scripti-indir.png

Nakliyatçı v3 Scriptin Site demosunu ve yönetim panel demosunu görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Hosting Gereksinimleri;
– Sunucunuzda Güncel Ioncube kurulu olmalıdır.
– En düşük Php 5.4 gereklidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5