İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phparcade oyun scripti verilecektir

G

gibigibiyim

Misafir
Ugrasacak zamanim yok,lisansli aldim ve kullanmadim henüz,oyun scripti lazim olan bir webmaster arkadasa scripti ücretsiz veriyorum.(30 dolara aldim,istenilirse ödeme bilgilerini gösterebilirim),200 oyun ve image leriyle birlikte..

ihtiyaci olan icindir,ilk yazan alir prensibi yapiyorum.

bilmeyenler icin demo: www.games.web.tr

selamlar.

B

Baria

Misafir
Bedevaymışi iyi oldu :) bende istiyordum bir oyun sitesi açmayı teşekürler

G

gibigibiyim

Misafir
Ücretsiz yazdim ya .Lazimsa baria yarin aksama sana download linki vericem özeline göndericem ,hemenpaylas.com a atarim oyunlari,images leri ve oyun scriptini.iKinciyi birakin her isteyene verirdim ancak ware-z e girer(1 sitelik lisans ladim ) böyle olursa onun icin ilk isteyene veriyorum.Baria haber bekliyorum senden.

B

Baria

Misafir
gibigibiyim' Alıntı:
Ücretsiz yazdim ya .Lazimsa baria yarin aksama sana download linki vericem özeline göndericem ,hemenpaylas.com a atarim oyunlari,images leri ve oyun scriptini.iKinciyi birakin her isteyene verirdim ancak ware-z e girer(1 sitelik lisans ladim ) böyle olursa onun icin ilk isteyene veriyorum.Baria haber bekliyorum senden.

tamam çok iyi oldu bu teşekürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5