İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpbb forum firefoxda hata yapiyor

F

firati

Misafir
arkadaslar, phpbb forumundan firefox ile özel mesajlar girdigimde, cok ilginc bir sekilde solda kayan blok olarak görünüyor.
Bir türlü cözemedim.

Yardimci olabilecek var mi?

IEde hic bir sorun yok.

F

firati

Misafir
selam

neyse arkadaslar,

aslinda hata bende, bu forumda baslik acarken, para, pagerenk, hit, google adsense disinda bir konu hakkinda soru sormak yanlis.

Yas ortalamasi 17-18 olup olay klavye delikanliligina geldiginde toz attiranlar gercek bilgi gerektiren bir konuda sessiz kaliyorlar.

Hepinizi tebrik ediyorum basarilarinizin devamini diliyorum.Ha unutmadan burada mod olan arkadaslarda sanirim sirf laf olsun karizma olsun diye mod olmuslar hersey ortada.Mod un görevlerini size hatirlatmak isterdim ancak pagerank google disinda yapmam gereken isler var.

Adios

G

guajira

Misafir
Dostum bende de phpbb sorun var ve firewfox la girildiğinde bir hata vermiyor. Sen önce istersen bir adres ver de bakalım ne dersin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5