İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Phpbb Forum Hakkin da ...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bilmiyorum dogru yermi degilmi ama veritabanlari ve sql diyor benim forum maalesef birleri azcik hekerlemis ve siirler yeri arti bayan arkadas yeri silmis arti userlerimide de bazilarida misafir yapmis bende uc gun evel yedegi yuklemisim admin yerinde yalniz bunu admin yerinde yukledimde sorun cikiyor galiba buyuk diye... Phpmy adminde yapma imkanim varmi o backup_sql le acaba? Yapa miyorsam eger simdi phpmy adminde nasil yedegi alirim ve bidahakine sorun cikmayasin diye kolay yolu söyleyin lutfen acil durum eger yardimci olursaniz coook sevinirim....

saygilarimla...

M

mavidusler

Misafir
phpmyadminden eski veritabanının içini boşaltarak yedeğinizi yükleyebilirsiniz. yedek almak için de üstteki menüden EXPORT'u tıklayın. Bütün tabloları seçin, altta soldaki dosyayı kaydet seçeneini işaretleyin ve Go'yu tıklayın.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasil bosaltarak benim aldigim yedek yönetim panelden aldigim yedektir o phpmy adminden olurmu? oluyorsa bizahmet guzelce anlatirmisin nasil yuklecemi?

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım buradan olacak iş değil. Veri tabanın büyükse zaten bu şekilde yükleyemessin. Önce 10000 satır 10000 satır böleceksin. Sana kapsamlı bir anlatım lazım. aşşağıdaki siteden araştır...

www.canver.net

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu millet ne istiyor anlamiyorum yine forumu hekerlediler :( bunu nasil yapiyorlar nerden sifreyi buluyorlar anlamiyorum anlayan varmi? lütfen söyleyin ya bide yedegi var cok buyuk su sepya dedigi gibi böluyorum olmuyor ne yapmaliyim tam?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar ben de phpmyadmine ek bir başka öneride bulunayım. www.mysql-front.de programı gayet kullanışlıdır. Türkçe sürümü de var. Db. i bilgisayarınıza indirebildiği gibi bir çok özelliği daha var. Tabi db. e remote connection yani uzaktan erişim hakkınız olmalı. Tabi db.i bilgisayarınıza indirmek iyi bir backup yöntemi olmasa da database ile çalışmak phpmyadmin den daha kolay.
saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5