İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpBB Foruma nasıl hidden messeage özelliğini ekleyebiliriz?

L

LordBYRON

Misafir

Olay şu arkadaşlar,

üyeler konuyu görmek için konuya bir mesaj atmak zorunda kalsınlar diyorum, böylelikle mesaj attıklarından dolayı bu gizli olan yer açılacak

bunu nasıl yaparız?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
phpbb yeni versiyonunu bekleyeceksin!
yada başka bir forum alacaksın.

L

LordBYRON

Misafir
sanki bi forumda görmüştüm ama phpbb forumda sanırım ...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LordBYRON' Alıntı:

Olay şu arkadaşlar,

üyeler konuyu görmek için konuya bir mesaj atmak zorunda kalsınlar diyorum, böylelikle mesaj attıklarından dolayı bu gizli olan yer açılacak

bunu nasıl yaparız?

peki konuyu görmeden nasıl mesaj yazacaklar. sadece başlığını görüp olmazki bu iş. gidişatı nasıl izleyecekler ?

yanlış mı anladım ? yoksa 0 mesajı olan bir üye mi mesaj atmak zorunda kalsın nedir olay tam olarak :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla forumlarda en nefret ettigim özellik.
bir download linki veriliyor birileri onu görmek için salak salak şeyler yazıyor

teşekkürler
harikaaa
açıl susam açıl
tebrikkklerrrr

gibi salak salak mesjalarla boşuna veritabanı doluyor. :eek:

E

erotika

Misafir
Bencede.. Yani forumunuzda çok mesaj olması için sadece biraz kaliteli içerik yeterli olacaktır.

Download linki veriliyor mesela absürt.. Aptal aptal şeyler yazılıyor.. Saçmalık :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5