chat ege.net

phpBB Tema da yapamadıklarım ( HTML )

Horoz

Profesyonel
Arkadaşlar merhaba;

Forumumuzda phpbb3 altyapısını ve Subsilver+ temasını kullanıyoruz. Tema ile düzenlemeler yaparak epey takla attırdım. Ancak HTML bilgim olmadığı için son bir kısmı bir türlü beceremedim. Bu konu da bana yardımcı olabilecek birileri varsa aaanızda sevinirim.

Şöyle ki benim forumum da;

üstteki resim gibi olan alanı (header optimizasyonu denebilir) aynı bu forumdaki vbulletin temalarının ilgili kısmı gibi olsun istiyorum.

Bilgilerinize sunar, yardımlarınızı beklediğimi belirtirim :)

kuzgun

Moderatör
Onaylı Üye
resmi aldığın sitenin adminine söyledin mi bunu? belki iyi niyetlidir kodları hemen verir
ya da phpbbturkey e sor
ya da bekle
alexis vardı forumda o anlıyor bu işlerden

Horoz

Profesyonel
yok resim zaten benim forumumdan :) Ben o kısmı vbulletindeki varsayılan tema gibi olsun istiyorum, mesela bu sitedeki temanın üst kısmı. Hani breadcrumbs ve altındaki profiliniz diye başlayan o şekil..

Alexis ile görüşmedim, aslında onun hazırladığı bir temayı kullanıyorum, ama ulaşıp yardım alabileceğimi de zannetmiyorum. :)

Horoz

Profesyonel
-güncel-

bu konu ile ilgili önemli eksiklerim var. phpbb tema için ücretli yada ücretsiz destek verebilecek arkadaşlar arıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet