İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Phpbb2 Yi Turkce Yapamiyorum

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Forum Sayfami Full Turkce Yapamiyorum Yonetici Panelimi Sol Taraftaki Menuler Ingilizce Full Nasil Yaparim Acil Yardim Istiyorum

Q

QuicK

Misafir
Yönetim bölümünde solda ayarlar'dan girip Turkceyi sec. Sonra forumun anasayfasına git. Giris yap. Kullanıcı paneline Git. Ayarlardan Kendin icinde Turkceyi sec. Sonra dene bakalım degismis olacakmı..
Kısaca anlatmak istediğim şu : Forum dilini Turkcelestirmis olsan bile kendine admin eklediginde forum dili ingilizce oldugu icin sen login oldugunda ingilizce ile karsilasirsin. Kişisel Kullanıcı ayarlarından Turkce yi sectiginde ise sorun duzelecektir.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir şey soracam phpbb güvenlimi eskiden durmadan saldırılar yapıyorlardı phpbb açıkları çoktu hele bide denyo Lu.... diye program vardı flood yapıyordu şuan güvenlimi yoksa parayı bayılıp vBulletin mi alacaz?

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.canver.net adresi phpbb hakkında bir site bu siteden phpbb açıkları kapatma şeklini bulabilirsin. Ben bu sıralar phpbb ile pek uğraşmadığım için yanlız bu adresi verebiliyorum :eek:

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu aralar nette phpbb acikları diye çok laf dolaşıyo ama son versiyonu 2.0.13'de sanırım orun kalmaz..

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
QuicK kardesım cok sagol

kardesım cok sagol verdıgın bılgıler ıcın. hallettım full turkce artık msn ın varsa yada maılın sana bır kac sey sormak ısıtoyrum phpnuke hakkında tekrar sagol benım msn [email protected] www.ahmetx.net sitem bı bak ıstersen ona gore bıseyler soylersın bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5