İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpciler msn ağı

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpci phpden anlayan phpyi seven arkadaşlar daha güzel yardımlaşmak ve fikirlerimizi paylaşmak adına msnlerini verirse güzel bi php ağı oluşturabiliriz msn üstünden ama anlamayan atlamasın lütfen :)
ilk ben veriyorum

[email protected]

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

phpci phpden anlayan phpyi seven arkadaşlar daha güzel yardımlaşmak ve fikirlerimizi paylaşmak adına msnlerini verirse güzel bi php ağı oluşturabiliriz msn üstünden ama anlamayan atlamasın lütfen
ilk ben veriyorum

[email protected]

arkadaşlar bi gerginlik doğmasın bu iki görüşte kendine göre mantıklı.
@vaybe haklısı olabilirsin güzel bi düşünce iyi olur ama @php_coderr fazlasıyla haklı düşünsene bi projen için çabalıyorsun uğraşıyorsun dınk! "-ya bunu nasıl yapabilirsiz?" diye çocukça gelecek bi soru karşında @vaybe eğer profesyoneller oluşturursa iyi olur ama buna hiç anlamayan sömürücüler girecek ve sürekli olarak proları rahatsız edecek ve @php_coderr de böyle düşünüyor

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forum.ceviz.net
Anet News, programcilik.php

MSN agindan daha eski ve daha faydali olusumlar.Yarari olacaktir.

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her gün msnde soru yağmuruna tutuluyorum php konusunda kafam ağrıdı artık

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaslar su ceviz forumuna artik uye olunmuyor referans sistemi koymuslar yardimci olurmusunuz?

php_coderr hakli aslinda bende aynilarini irc ve web konusunda yasadim ve ircyi biraktim sonunda. + kiymet bilinse karsiliginda biz bisey isteyince ayni sekilde davranilsa can feda... Bi insan ogrenmek istese bi merak olur biz oyleydik ne bilim sorar anlatirsin yapar. Ama bunlar boyle degil hazir yaptirmak icin kek arayanlara lafim. Bana sunu yapsana bana bunu kursana... Kimsei kiramadim hep yardim ettim yapimmi oyle anlamadim hep olan bana oldu yine yardim ettim neyse artik kurtuldum :) artik php devam

C

cappytoi

Misafir
Yardımcı olurum ama referans vereceğim üyeyi biraz araştırıp, tanımam lazım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi