İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpKF - PHP KOLAY FORUM | %100 Türk Yapımı

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhabalar;
Öyle kurdum kurcaladım çok beğendim paylaşmak istedim.:)

phpKF Nedir ?
FORUMA GİRİŞ
giris_forum.jpg

php Kolay Forum; PHP ve MySQL destekli, kullanımı kolay, hızlı, güvenli, sorunuz, yönetim masası üzerinden birçok özelliği ayarlanabilen, ücretsiz bir forum uygulamasıdır.

Tamamiyle sıfırdan geliştirilmiş, başka hiçbir foruma benzemeyen, %100 Türkçe ve %100 Türk yapımı bir sistemdir.
Kullanmak için tek yapmanız gereken buradan forumu indirip, PHP ve MySQL destekli bir sunucuya kurmak.

Kurulum klavuzu için bu sayfaya bakın. Şimdiye kadar çıkan sürümlerin kaydını görmek için tıklayın.

phpKF-Portal Nedir ?
PORTALA GİRİŞ
giris_portal.jpg

php Kolay Forum için hazırlanmış, forum ile tamamiyle bütünleşik, geniş içeriğe sahip, kurulumu kolay, %100 Türkçe ve %100 Türk yapımı bir portal uygulamasıdır.

Kullanmak için tek yapmanız gereken portalı buradan indirip, PHP ve MySQL destekli bir sunucuya kurmak. Portal çalışmak için php Kolay Forum'a ihtiyaç duyar.

Şimdiye kadar çıkan sürümlerin kaydını görmek için tıklayın.

Forum indir
Portal indir
Temalar
Eklentiler
Modlar

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İnşallah.. :)
Ben kafaya koydum şu liseyi filan bitereyim bayağı zaman alıcak ama pro bi forum yazılımı yapacağım allahın izniyle bide blog wordpress gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5