İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpKF-Portal Sürüm 1.70 Çıktı

phpKF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Portal 1.70 sürümü, sadece forumun 1.70 sürümü ile çalışır.
Portal forum üzerinde çalışır, önce forumu kurmalısınız.

Eklenilen Özellikler :

• Bloklara tam hakimiyet: Sağ, sol ve orta blokların yerlerini ve sıralarını değiştirme, teker teker veya tamamını açma-kapatma.
  • Özel blok ekleme: Sağ veya sol bölümde istenilen yere html kodlu özel blok ekleme.
  • Orta blok değiştirme: Orta blokta; güncel haberler, dosya kategorileri, site kategorileri, galeri kategorileri, anket kategorileri veya istenilen bir forum bölümündeki konuları gösterebilme.
  • Varsayılan blok tasarımı: Tek bir tasarım ile tüm blokların görünümünü değiştirme. Tek tema için birden fazla blok tasarımı oluşturulabilir ve bunlar yönetim masasından değiştirilebilir.
  • Portal için SEO adresler: Haber, anket, dosya, galeri, favori siteler, özel sayfalar ve takvim için yönetim masasından açılıp kapatılabilir seo adresler.

Eski adres: portal_index.php?kosul=dosya_indirme&kategorino=1&no=1
    Yeni adres: portal/d1-dosya-adi.html

• Takvim özelliği: 1970 - 2037 arası günleri ve ayları göseren takvim özelliği. İstenilen günde doğan üyeleri gösterme.
  • Favori siteler özelliği: Onay sistemli favori siteler sayfa ve bloğu. Sitelere logo ekleme. Eklenen sitelere puan verme.
  • Yeni bloklar: Galeri kategori, haber kategori ve favori siteler.
  • Bağımsız sayfalar: Tüm sayfalar bağımsız yapıldı ve portal dizini altında çalışacak hale getirildi. (portal ana sayfası hariç)
    Bu yapı sayesinde portal sayfalarında çok büyük hızlanma sağlandı.

Eski adres: portal_index.php?kosul=haberler
    Yeni adres: portal/haberler.php

• Portal yönetim ana sayfasına not yazma bölümü eklendi.
  • Haberlere kategori ve misafirlere kısıtlama eklendi.
  • Dosya kategori ve ankete sayfalama eklendi.
  • Karışıklığı önlemek için portal ve forum sürüm numaraları eşitlendi.
  • Ana sayfada orta blokta gösterilen içeriğin karakter sınırlamasını ayarlayabilme.
  • Tüm bloklarda gösterilen maddelerin sayısını ayarlayabilme.
  • Uzun bölümler için gizle-göster özelliği.

Portalı Nasıl Kurarım ?

Portalı Nasıl Güncellerim ?

Ayrıntılı bilgi için tılayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5