İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpMyAdmin bağlantısı domain ACİL

emqoqo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<?php
if($conn=mysql_connect("localhost","kullaniciAdim","Sifrem")){
echo "mysqle baglanıldı";
if(mysql_select_db("veritabani_",$conn)){
echo "VeriTAbanına baglanıldı";
}else{
echo "Veritabanı baglantı hatası";
}
}else{
echo "MYSQLe BAGLANILMADI";
}
?>

domain firmasının kullanıcı panelinde phpmyadmin üzerinden veritabanına baglanmak istiyorum fakat basarısız oluyor yukarıda yazdıgım kodlarla sadece veritabanına ulasabılıyormuyum dıye kontrol ettım fakat yukarıdaki uyarıyı verdi sorun nedir anlamadım ? orda server kısmında localhost yazdım localhost:3306 portuyla beraber yazdım artı sunucu adresını yazdım sunucu adresını portuyla beraber yazdım fakat hepsını denedım yınede hata verıyor yukarıda gozumden kacırdıgım bır hatamı var ben ınternet sayfamı actıgımda ılk olarak bana uyarı vermesı gerekıyor verıtabanına baglandı dıe ama olmadı .Yerel ağda kendı bılgısayarımda calıstırdıgımda hıc problem cıkartmıyor üstelik veritabanına baglandı dıyor.Sorun ne yardımcı olursanız sevınırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5