İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

phpnuke kullanan?

• Konbuyu başlatan Orion
  • Başlangıç tarihi
O

Orion

Misafir
phpnuke kullanan var mı hala? çok eski bir cms olduğunu düşünüyorum. çok eskiden kullanmıştım. resmi sitesine baktım son güncelleme de 2007'de çıkmış. Sanırım phpnuke artık geliştirilmiyor.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullananlar var ama cok fazla fix edilmiş eklentiler ver kullananlar tarafından.
Artık kullananlar soyutlayıp kullanıyor tamamıyla kendileri geliştirdi.
Yakında inanıyorum ki bir kullanıcı tarafından daha geliştirilmiş bir yazılım çıkacak nuke gibi..
Yani nukenin üzerine çıkartılan.
Bekleyelim görelim diyorum..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
PHP-Nuke 3 yıl öncesine kadar sık kullanılıyordu fakat sonra sürümlerinde -yanlış hatırlamıyorsam- lisans ücreti istemeye başladılar. Tam o sıralar wordpress, joomla gibi sistemlerde popülerleşmeye başladığı için silinip gideceğinin sinyallerini verdi, nitekim öylede oldu.

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanıyorum hala güncelleme ve block modül konusunda gelişmeler olursa güzel bir çalışma ama bay azahmetli açıkçası ama şuanki tek tercihim smf ve wordpress ama mesela bir fan sayfası için şuanda benim için ideal olan nuke dir örk : www.muratkekilli.info

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5