İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pilsan Oyun Çiti

D

DomainAbi

Misafir
09.053.1690.002401t4.jpg

Kızım için almıştık ve artık ihtiyacımız kalmadığı için satıyorum.
Normalde 1 pakette 6 çit bulunmaktadır.
Ben 6 + 2 adet olarak göndereceğim.
4 adet Yeşil
2 Adet Mavi
2 Adet Turuncu çit gönderilecektir.

Piyasada 1 paketi ( 6 adet ) 165 liradan başlamakta.
ben 8 adeti için 150 lira istiyorum

6 adet çocuk için biraz dar olduğu için 2 paket almıştık biz 4 çit yazlıkta olduğundan 6+2 olarak vereceğim.
sıfır gibidir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Kargo alıcıya aittir ya da Beşiktaşta evden teslim alınabilir.

Sanal pazar ilan komisyonları tarafıma aittir 12 taksitle alabilirsiniz

teorizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
• Oyuncak seçimindeki ilk ve en önemli unsur oyuncağın çocuğun yaşına, gelişimine, gereksinimlerine ve yeteneklerine uygun ve kullanışlı olmasıdır.

• Oyuncak alırken mutlaka üretici firmasına güvendiğiniz ve üzerinde güvenlik açıklamaları bulunanları tercih edin.

• Oyuncakların bebeğe veya çocuklara zarar vermeyecek yuvarlak, sivri ve keskin olmayan parçalardan oluşmasına özen gösterin.

• Çocuğun rahatlıkla tutabileceği oyuncakları seçin.

• Aldığınız oyuncağın sağlam, kolay temizlenebilir olmasına dikkat edin.

• Oyuncakların zehirsiz boya malzemeleri ile boyanmış olanlarını tercih edin.

• Oyuncak seçiminde çocuğun boğazından geçemeyecek kadar büyük olan oyuncaklar tercih edilmeli, oyuncakların çıkıntılı kısımları veya yapıştırılmış parçaları olmamalıdır.

• Uzun ipli, kordonlu, kurdeleli oyuncaklar da küçük çocuklar için tehlike oluşturabilirler.

• Oyuncakları elinize alıp iyice kontrol edin. Oyuncağın içinde yumuşak dolgu malzemeleri, metal parçacıklar, iğneler ve kıymıklar gibi herhangi bir sert veya sivri yabancı madde ihtiva etmemesine özen gösteriniz.

• Boya kalemleri alırken, küçük çocuklar için özel yapılmış olanları tercih edin.

• Oyuncak mağazaları dışındaki yerlerden satın alınacak oyuncaklarda dikkatli olun. Oyuncağın üreticisinin adını ya da markasını taşıyıp taşımadığı kontrol edin.

• Bebek yataklarına asılan oyuncaklara çok özen göstermeli ve bunların bebeğin üzerine düşmeyecek şekilde sağlam olarak monte edilmesine özen dikkat edilmeli ve iplerinin bebeğe zarar vermeyecek kadar kısa olmasına özen gösterin.

• Pilli oyuncaklarda pilin koyulduğu yerin vidalı, emniyetli olmasına dikkat edin.

• Oyuncaklara takılı olan etiket ve plastik kordonları çocukların yutma ihtimaline karşı koparın.

Dr. Hamza Yazgan, anne ve babaların oyuncakların kullanma talimatını okumalarının çok önemli olduğunu kaydetti. Bu yüzden kullanma talimatı Türkçe olan oyuncakları tercih etmenizde yarar var.

Ses çıkaran birçok oyuncak uzun süre kullanıldığında veya kulağa yakın tutulduğunda çocuklarda duyma kaybına yol açabiliyor. Bu nedenle de ses çıkaran oyuncakları çocuklardan uzak tutmalısınız.

http://www.hepsibayiden.com/Kategori/Park-ve-Bahce-Grubu-pmk39.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5