İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin hakkında sorularım var

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Çok şükür sonunda hesabım pin alma seviyesine ulaştı (50,32 dolar)
Şuanlık hesabımda pinle ilgili bir bilgi görünmüyor.Pin bilgisi ne zaman görünür ve ne gibi bir bilgi yazar pin bilgisi olarak.Benim pini alabilmek için hesabımda bişeyleri onaylamam vs gerekirmi yoksa ben hiçbişey yapmadan pin direk gelirmi?
İstanbulda oturuyorum pin kaç haftada elime ulaşır?

Outface

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pin'in ulaşma süresi değişebilir. Bana 3 haftada gelmişti. 50$'ı geçtiysen hiçbirşey yapmana gerek yok. Pin'ini yollayacaklardır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Pin'in ulaşma süresi değişebilir. Bana 3 haftada gelmişti. 50$'ı geçtiysen hiçbirşey yapmana gerek yok. Pin'ini yollayacaklardır.

Hesabımda şöyle bişey çıktı:
Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Daha fazla ayrıntı.
Tıkladığımda ise bir sayfa açılıyor ve Gerekli Eylem
Lütfen PIN'inizi girin diyor.Demekki pini gönderiyorlar.
Bişey duymuştum pini gönderecekleri zaman mail ile bilgi maili yolluyolarmış pininizi gönderdik falan diye..

Peki ben isimde türkçe karakter kullandım (adreste değil kendi ismimde) adsensede bu harfleri destekliyor ama bu bir sorun oluştururmu.GÖKHAN yerine GOKHAN mı olmalıydı veya GÖKHAN yazsada psota sorunsuz gelirmi? Bu arada pinim 26sında yani dün oluşturulup gönderilmiş.Öyle yazıyor..

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadasimda senin gibi olmustu ama benim bildigim kadariyla 100 dolari gecmeden pin gelmiyor ben o sekil biliyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bir arkadasimda senin gibi olmustu ama benim bildigim kadariyla 100 dolari gecmeden pin gelmiyor ben o sekil biliyorum

100 doları geçmeden ödeme alamazsınız.

Misal hesabınızda 99 dolar var elinizde pininizde var ama 100 dolar olmadığı için para alamazsınız.

pin olayı daha önceden çok çok çok kez forumda tartışıldı başlıklar halen mevcuttur. Arama butonunu kullandıysanız şayet birçok bilgi edinmiş olmanız gerekir.

Adsense min. 3 haftada elinize ulaşır tabi şanslı iseniz.
Bana ilk pin 1 ayda daha sonraki hesabımdaki pin ise 10 haftada geldi. 10 Haftada gelen pin hesabımdan bir hafta sonra bi hesap daha açmıştım ne olur ne olmaz diye onun pini halen gelecek 20 haftadan fazla oldu sanırım. Şuan bir hesabım aktif ve pinli olduğu için üzerine fazla düşmüyorum. Eğer üç pin hakkınızdada pin elinize ulaşmaz ise adsense kayıt olduğunuz mail adresinden google türkiye ekibine mail atabilirsiniz.

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sahten benim 2006 nin ilk aylarinda geldi benim gecen bir arkadasa bi sistem kurdum 3 ay olmusdu hesabini acali pin gelmemişti daha hesabinda 320 dolar oldu ve bu ayin 15 inde pini geldi oncedende 60 dolari vardi gelmemisti pin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi