İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PİN hakkında yardım

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar elimde bir adsense hesabı var içinde 50 dolar civarı var.

googlenin gönderdiği diğer postalar çatır çatır geliyor pin talebinde bulunuyorum ama gelmiyor nedeni ne olabilir. 2 defa pin talebinde bulundum biri 6 ay önce biride geçen ay hala tık yok. Böyle sorunlarla karşılaşan oldumu

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alinti olarak cevap vereyim ben okumustum bir yerde.

bana 3-4 ay gelmedi Aynen Şöyle yaptım 24 saat içinde pin kodumu kendileri girdiler..

PIN doğrulama için nüfus kağıdı ve ikametgah belgesinin fotokopisini çekerek AdSense için vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olduğunu kontrol ederek mevcut bilgiler ile sorununuzu açıklayan bir mesaj ile [email protected] adresine dosyaları ekleyerek yollayınız. Google AdSense hesabı olan mail hesabınız üzerinden.

Örnek : Google AdSense PUB 0000000000000 (buraya yayıncı no yazacaksınız. gerek olmasa bile siz belirtiniz. ) yayıncı numarasına sahip kullanıcıyım PIN doğrulama yapamadığım için ve kontrol panelim 'de yeni PIN isteme bölümü olmadığı için şuan için vermiş olduğum bilgileri doğrulamak için kimlik ve adres bilgimin doğruluğunu onaylamak için mesajıma ek dosya olarak nüfus kağıdı ve ikametgah belgesinin fotokopisini 'de yolluyorum.

Bu sadece bir örnek olup bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz. ek olarak ikametgah belgesi yerine adresinize düzenlenmiş olan bir fatura varsa onuda yollayabilirsiniz.

Alintidir.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
@vebilgici diğer postalar derken googlenin gönderdiği diğer postalardan bahsediyorum adwors hediye kuponu vs yolluyorlar kaç defa geldi. Yıllardır kaçtane posta geldi googleden ama pin hala gelmedi.

@Oleey

bilgi için teşekkür ederim aynen bunuda uygulayacam ama sorun adresimi bilmemiş olmaları değil bence başka birşey yada daha önceki postaları yollayan google başka google

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bana da pin gelmemişti ve hala gelmedi ama ödemelerimi alabiliyorum...

KaranLik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresini usa kurallarına göre ver ayrıntılı adres yazma ama belli bir adresinde kısa ve öz adres ver mesela

feneryolu mahallesi yildiray sok. no:134 daire:5556 gibi
kadikoy feneryolu

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Oleey'in yöntemi işe yarayabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5