İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin hesap aktif edildikten ne kadar zaman sonra getirilir. aynı adrese gelirmi?

Gece Yolcusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba. Ben adsense i onaylattım. pinin ne zaman ve nasıl geleceğini teferrutlı bilmiyorum. bildim kadarıyla 6 ay içerisinde geliyor dediler. ama şöyle bir durum söz konusu daha önce ban yemiştim yaklaşık bir sene oluyor. Ben de kardeşimin almasını sağladım. onaylandı. ama aynı evde oturduğumuz için adresler aynı. aynı zamanda onsekiz yaşının altında olduğu için hesap numarası yok. banka değiştirip kullanabilirmiyim?
Yardımızı istediğim konu ben şimdi aynı adresi verirsem pin eve gelirmi? gelmezse nasıl pin alabilirim.

trbozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim biliğim adsense hesap sahibinin ismi olması gerekiyor banka hesabıda

Gece Yolcusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba. Ben adsense i onaylattım. pinin ne zaman ve nasıl geleceğini teferrutlı bilmiyorum. bildim kadarıyla 6 ay içerisinde geliyor dediler. ama şöyle bir durum söz konusu daha önce ban yemiştim yaklaşık bir sene oluyor. Ben de kardeşimin almasını sağladım. onaylandı. ama aynı evde oturduğumuz için adresler aynı. aynı zamanda onsekiz yaşının altında olduğu için hesap numarası yok. banka değiştirip kullanabilirmiyim?
Yardımızı istediğim konu ben şimdi aynı adresi verirsem pin eve gelirmi? gelmezse nasıl pin alabilirim.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Adsense de adres ve isim değişikliği yapabiliyorsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5