İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PIN kodu gelmedi ?

£rturk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar agustos 28 de ilk PIN isteğimi gerçekleştirdim. eft hesabı olarak belirlediğim banka hesabıma yatan miktarlada hesabımı onaylattım geri kaldı PIN kodu ilk denemede gelmedi ikinci denemeyi 27 eylülde yaptım ve hala gelmedi.bu konuda tr google bürosu yardım edermi veya ben bu büroya nasıl ulaşırım.bir diğer konu hesabımı onaylattım fakat PIN bekliyor uyarısı var bir arkadaş bana hesabına yatan miktarı PIN kodu olarak gir dedi bu işe yararmı? bir diğer arkadaşda hesabını onaylattıysan paran yatar dedi böğle bir şey varmı? PIN kodu gelmezse ne yapmam gerekir bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum.

£rturk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konuyla ilgili bilgisi olan arkadas yokmu yahu

I

intkm

Misafir
arkadaşlar agustos 28 de ilk PIN isteğimi gerçekleştirdim. eft hesabı olarak belirlediğim banka hesabıma yatan miktarlada hesabımı onaylattım geri kaldı PIN kodu ilk denemede gelmedi ikinci denemeyi 27 eylülde yaptım ve hala gelmedi.bu konuda tr google bürosu yardım edermi veya ben bu büroya nasıl ulaşırım.bir diğer konu hesabımı onaylattım fakat PIN bekliyor uyarısı var bir arkadaş bana hesabına yatan miktarı PIN kodu olarak gir dedi bu işe yararmı? bir diğer arkadaşda hesabını onaylattıysan paran yatar dedi böğle bir şey varmı? PIN kodu gelmezse ne yapmam gerekir bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum.

arkadaşım adres bilgilerini kontrol et türkçe karakter kullanmamış olmaya dikkat et,posta kodunu kontrol et,etf hesabı kimin üstüneyse adsensedeki tüm kişi bilgilerini o kişi olarak kaydet.Büyük ihtimal adresten kaynaklanan bir sorun vardır.Yoksa google amca kimseden pin kodunu esirgeyecek değil :şekil:

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
adreste sorun olabiliyor kontrol ediniz tekrardan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5