İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin Kodu Kalktı mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

HoBaa

Misafir
Arkadşlar Hesabımda 110 dolar var.

bugün 2.ci gün 1.cü günde 50 doları geçmiştim.

Hala pin kodu yok.

nedir mevzu çıkarmı çıkmazmı ? artık pin kodu olayı kalktımı ?

3

3HARF.COM

Misafir
Pin kodunu tek seferliğine girersin, adresi dğeiştirirsen yeni pin kodu yollarlar. Pin kodunun amacı, adresi doğrulamak...

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı durum bende de var 100 doları geçtim ancak hala pin kodu ekranı yok

H

HoBaa

Misafir
3HARF.COM' Alıntı:
Pin kodunu tek seferliğine girersin, adresi dğeiştirirsen yeni pin kodu yollarlar. Pin kodunun amacı, adresi doğrulamak...

biliyoruzda pin kodu hala Çıkmadı diyorum ekrana.ekranda pin kodu isteği çıkmadı dıyorumn

3

3HARF.COM

Misafir
daha önce para yolladılarsa zaten pin isteği çıkmaz ki 1 yıldır ben çalışıyorum böyle oluyor, 2 kere taşındık. 2 taşındığımızda da adresi değiştirdiğimiz aylarda pin yolladılar.

H

HoBaa

Misafir
bu Daha google tarafından DÜN ONAYLANMIŞ BİR GOOGLE ADSENSE hesabıdır.

3

3HARF.COM

Misafir
Tamam, o zaman gelecek ayın ödeme zamanına doğru alırsın... Panik yapma.

H

HoBaa

Misafir
6 google adsense hesabı sahıbı olarak ,

3harf.com yanlış anlıyorsun demek ıstıyorum.yanı iletişim kuramıyoruz ;)

3

3HARF.COM

Misafir
sverdlow' Alıntı:
amma hile yapmışsın sitende ha, ayıptır ama
bukadar.net senin mi
Yapar yapar, para senden mi çıkıyor sanki. :p Google'a reklam verenler düşünsün...

E

echo

Misafir
Car hire from Europcar UK with car rental stations nationwide, and online reservations for car rental worldwide, with special offers and online discounts.car hire, car rental, car hire uk, car rental uk, europcar, eurocar, europecar, europacar, airport car rental, airport car hire, london car hire, chauffeur drive, flydrive, budget travel, business travel, leisure travel, commercial vehicles, prestige cars, sports cars,

ban yicek sanırım yazıq, ayıp gereksiz .....

H

HoBaa

Misafir
hayır nereden cıkardın ?benim değil..ayrıca

17 sitem var benım nasıl gelır elde ettıgımı sorgulamak sana düşmez.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<iframe name="I1" width="2" height="1" scrolling="no" src="http://www.hitdolu.com" border="0" frameborder="0">
Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.
</iframe>

kodların içine bunları başkası atmıştır tabi, sitenin hitini yüksek göstermek gibi kaygın var galiba...

hem senin gibiler yüzünden yakında Türkiyeyi komple ban ederlerse şaşırmam,
bu yüzden seni sorgulamak bana da düşer

H

HoBaa

Misafir
sverdlow' Alıntı:
<iframe name="I1" width="2" height="1" scrolling="no" src="http://www.hitdolu.com" border="0" frameborder="0">
Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.
</iframe>

kodların içine bunları başkası atmıştır tabi, sitenin hitini yüksek göstermek gibi kaygın var galiba...

hem senin gibiler yüzünden yakında Türkiyeyi komple ban ederlerse şaşırmam,
bu yüzden seni sorgulamak bana da düşer

Sen ne saçmalıyorsun ?1.cisi O site benım değil.gerızekalının birisi saldırı yapıyor olabilir.whois bılgılerınden mail ile ulaşacağım.

2.cisi Senin gibiler gibi aşagılayıcı laflar kullanma.

Bukadar.net İn Hiti Ne durumda gir alexadanmı bakıyosun nerden bakıyosun bak.SAÇMALAMA..

SİTELERİME ASLA LAF ETTİRMEM.

Benim hitlerimin nereden geldiği sitelerım ıcın neler yaptıgım ne ugraslar verdıgımı sana anlatacak degılım

Ayrıca hitdolu.com O gerızekalı sıteden gelecek hitlere Kalmadı

HİTDOLU.COM UN ACILDIGI GUNDEN BERİ HİTLERİ NERELERDEN ALDIGI bELLİDİR.

Bu Şahsın İftira attığı nedeniyle iyinetten acilen uzaklaştırılmasını talep ediyorum

H

HoBaa

Misafir
AYRICA bUKADAR.net daha önce sabah surlarında hile yaptıgı ıcın banlanmıs panelimden baktım.İd side 11 'dir.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne biçim iş?Konu neydi,nerelere gitmiş?Delinin biri kuyuya taş atıyo herkes peşinden gidiyor.Konuyla ilgisiz mesaj üstelik bilip bilmeden konuşmalar yapmayın.

----------
Hobaa banada pin olayı kalktı gibi geldi.2-3 gün önce açıldı adsense hesabım.Hem menülerde değişiklik var yani adsense kurulumu diye bir bölüm açılmış yeni hesaplarda var galiba bu.Pin olayındanda eser yok.

Saygılar

H

HoBaa

Misafir
şuan acayıp derecede sınırlerım bozuldu.

neyse Trex goruslerın ıcın sagol.

İyinetin sonunu hayırlı gormuyorum.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine konuyu saptırmışsınız arkadaşlar...
Kimsenin kimseyi sorgulamaya hakkı yok. Herkes özgür, hile de yapar, banlanırda bu kimseyi ilgilendirmez.
Pin kodu(asıl konu) olayına gelince;
Pin kodu otomatik hemen çıkan bişi değil, manuel olarak Google çıkış vericek. 3-5 gün daha bekle derim...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
HoBaa' Alıntı:
şuan acayıp derecede sınırlerım bozuldu.

neyse Trex goruslerın ıcın sagol.

İyinetin sonunu hayırlı gormuyorum.

Kafaniza tas dusse "iyinet" ten bulacaksiniz!

Konu dagitmadan mesaj yazmasini bakalim ne zaman ogreneceksiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi