İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PIN Kodu

C

callous

Misafir
hesabımdaki para 100$ geçti. ancak google'a ilk kayıt olurken -sistemi henüz bilmediğimden ötürü- sallamasyon bir ev adresi girmiştim. meğersem pin kodu yollanıyormuş. doğal olarak gelmedi bana... bundan 10gün kadar önce yeniden pin istedim.

sizlere ne kadar zamanda pin geldi?

S

SILAM

Misafir
oncelikle adresini duzelttinmi?bu PIN kodu olmasaydi o adresde birinin gercek adresi ciksaydi alirdi her ay tikir tikir dolarlari :D bana 15-20 gun icinde geldi.

C

callous

Misafir
.

evet adresi değiştirdim yeni pini istemeden önce. şu pin bi gelsede, çekin yollanması için istekte bulunsam artık, google çekini falan merak ettim :) birde, çeki bozdururken bankalar ne kdr komisyon alıyor?

S

SILAM

Misafir
bende 50 milyon tl almislar ve elime degilde banka hesabima yatiriliyormus sanirim..tr nasil bilemem

G

GOmaster

Misafir
callous' Alıntı:
hesabımdaki para 100$ geçti. ancak google'a ilk kayıt olurken -sistemi henüz bilmediğimden ötürü- sallamasyon bir ev adresi girmiştim. meğersem pin kodu yollanıyormuş. doğal olarak gelmedi bana... bundan 10gün kadar önce yeniden pin istedim.

sizlere ne kadar zamanda pin geldi?

15gunde geldi..
istanbul-gayrettepe
ama cok dandik bi posta
masraftan kaçm1$lar :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin kodu 15-20 gün arasında gelmektedir. 2 tane pin kodu geldi adresime ordan biliyorum :)

Q

QuicK

Misafir
Ya valla bana ne PIN geldi nede Çek Geldi. Gecen ay sonunda 100 $ ı gectim nihayet. Simdi PIN Gelmeden gelmezmi diyorsunuz ? -Ki adresim düzgün. Yoksa geldide benimmi haberim yok..
+ PIN'i yeniden nerden , nasıl istiyoruz ?

S

SILAM

Misafir
QuicK' Alıntı:
Ya valla bana ne PIN geldi nede Çek Geldi. Gecen ay sonunda 100 $ ı gectim nihayet. Simdi PIN Gelmeden gelmezmi diyorsunuz ? -Ki adresim düzgün. Yoksa geldide benimmi haberim yok..
+ PIN'i yeniden nerden , nasıl istiyoruz ?
eger PIN kodu gelmisse veya gelecekse giris yaptiktan sonra sana ortalarda biryerde PIN kodu ile alakali mesaj yazar..eger oyle bir konu gecmiyorsa kafana takma demekki sana gelmeyecek..PIN kodu gonderilmiste eline gecmemisse ordaki mesajda zaten yaziyor..Buraya tiklayip tekrar PIN kodunuzu isteyin diyor..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya pin kodu yolladıkları zmaan direk hesabına girer girmez pin kodu sayfası çıkıyor zaten görememen imkansız bişeyy!!!!

Q

QuicK

Misafir
Demekki bana Yollamıyorlar. Öyle bisi cıkmadı bende hic :) Zaten aydan aya giriyorum kontrol paneline.. 5 ayda 140 $ olmus.. Sedo gibisimi var bea :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5