İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin kodum geldi ama

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar. googleda adsense hesabim vardi ama hile gerekçesiyle kapatilmisti. içerde de param kaldi yani. neyse google posta göndermis pin kodum falan var ama hesabima giremiyorum ki pin kodumu oraya yazayim ne yapcem ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek ki adsense'den banlanmadan önce pin kodunu göndermişler. banlandığına göre pin kodunla birşey yapamazsın, çerçeveletip hatıra olarak saklamanı önerebilirim ama :)

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bir şey soracam pin kodu nedir ? ne işe yarar ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin kodunu yanlış bilmiyorsam google, yurtdışından üye olan webmasterlara gönderiyor. türkiye yazanlara geç gelmesi doğal telaş etmeyin. hesabın doğruluğunu göstermeniz için bu işlem gerçekleştiriliyor. başka amaçları da olabilir ama bilemeyeceğim.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım yeni bir sistem ve bu aydan sonra aktif olacak arkadaşlar bu pin kodu 50 dolara ulaşınca sanırım pin kodunu gönderecekler.. Böyle duyumlar aldım.. 1 Mart itibari ile görecez..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakiyeniz 50$ ı geçince gönderiliyor.Yazışma adresinizi doğrulamak, posta ile size bir pin kodu gönderiliyor.Yani çekin elinize ulaşıp ulaşmayacağını bilmek istiyor adamlar.Hesapları kapatılan kullanıcılar, dolayısıyla pin kodunu giremeyeceklerinden dolayı, parayı alamazlar :eek:

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hala pin kodunun anlamını anlamış değilim, adsense üyeliğim 8 ay sanırım oldu. 50 $ geçeli de baya oldu, çeklerin parasını alalıda. ama pin min gelmedi.
adwords hesabından adsense açtım yeni bir tane ona mail onayı bile gelmedi. direk onaylandı.
pin bilen gören duyan varsa bilgi verirse sevinecem eksik kalmayalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5