İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin no'su hakkında !!

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sürekli müşterilerimin hesaplarini kontrol ettigim icinde 10 - 15 hesap 1 ay icerisinde geldi bir kaç hesap 3 ayı buldu buradaki gecikme ise sanırsam ödemenin minumun boyutu aşmamasından dolayi kaynaklandigi kanısındayım.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde gelmedi şu pin numarası.google Türkiye'yi aradım telefonla ilgili birisini bulabilene helal olsun o telefonda.Güvenlikten Numaramı aldılar arayacaklarmış.:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
madem eft var google neden hala pin yolluyor cevap :eek:demeni eft yolu ile alabileceğin gibi istersen ceklede odeme alabilirsin googleden bu durum banka ile uğraşmak istemeyenler icin bire bir cozum ama yinede eft ile odeme almak ayrı bişi bir gun icinde paranız hesabınıza yatıyor:)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google abi karı gibi bende anlamış değilim..
hesaplarımda 2 sinde pin istemedi eft yaptım birinde istedi... garip valla..

eziyet çektiriyolar ben eft yapacam pinle ne alakası varsa..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a göre biraz çağdışı bir uygulama. Daha modern bir yöntem bulabilirlerdi mesela online bir sistem.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun uğruna inanıp bende bir cevap yazıyım dedim belki benim pinimde gelir.

Ayrıca arkdaşlar hep birlikte google a mesaj atalım eft ile ödeme isteyenlerde neden pin isteniyor diye en azından bizden sonrakiler rahat etsin.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun uğruna inanıp bende bir cevap yazıyım dedim belki benim pinimde gelir.Ayrıca arkdaşlar hep birlikte google a mesaj atalım eft ile ödeme isteyenlerde neden pin isteniyor diye en azından bizden sonrakiler rahat etsin.

%100 Katılıyorum biraz baskı yapalım googleye bencede çağ dışı bir uygulama neymiş pin kodu bu pin kodunu mailede göndere bilir beklemenin bir anlamı yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5