İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin sorunu yasayanlar ve caresi ?

Zeprhy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba yeni uyelik actim adsense'den ama pin kodu halen gostermiyor giris yapin diye ve yola ciktigida belli degil kazanca gecti mart ayi odemem ama halen pin kodunu girin diye bir uyari gelmedi yada pin yolda olduguna dair tek bir yazi yok sizde bu sorun varmi?

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana pin hiç bi zaman gelmedi bende USA google msg attım adamlar mailden verdi benim pin kodunu

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende iki kez pin kodu istedim ikiside gelmedi harbiden bunun icin ne yapmalıyız

Zeprhy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su an 90 dolar islemde 50 dolari gectim yani ama pin bolumu gelmedi

B

bazobehram

Misafir
daha iyi işte daha ne istiyon pın kodu gönderildi dediği zaman zaten ödemeler bekletiliyor der .. İşte pın gelmezse sende öyle bir engelle karışmaz paranı almış olusun..

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yaklasik 6 ay ve onlarca yazisma sonucunda sagolsun emel hanimin girisimleri sonucunda pin kodunu mail yolu ile alabildim. Gercekten moral bozucu bir durum 6 ay boyunca reklamlari sirtinda tasiyorsun ve gercekten sonuca ulasacagini bilmiyorusun.

Ama sabret derim, mutlaka cözüme kavusur. Maille durumdan maduriyetini güzelce anlat bir sekilde posta ile eline gecmedigini vesayre, ve telefon numaran ev adresini maille bildir eger mümkün se mail yolu ile pininin yollanmasini rica et...

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bişey takıldı aklıma. PIN kodu her 50$'ı geçtiğimizde mi gönderilecek yoksa bir kez mi gönderiliyor?

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yzgulec' Alıntı:
Bişey takıldı aklıma. PIN kodu her 50$'ı geçtiğimizde mi gönderilecek yoksa bir kez mi gönderiliyor?

1 kez gönderiliyor. Yoksa ne olurdu halimiz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5