Piramit Kurumsal (Özel Yapım)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Katılım
16 Nisan 2011
Mesajlar
174
Reaction score
6
İlk olarak merhabalar arkadaşlar, bu kurumsal site işini bundan 1 sene önce bir müşterim tarafından aldım. Sorunsuz bir şekilde yaptım. Fakat 1 senedir ödeme alamadığımdan tesliminide yapmadım. Hosting ve domain ücretide cebimden çıkıp verdiğim emekte yanıma kar kalmıştır. Belki birilerinin işine yarar diye paylaşıyorum. Spesifik olarak bir firma için yapıldığından bazı yerler admin paneli yardımıyla ne yazıkki düzenlenemesede sitenin resimlerdede görebileceğiniz gibi çoğu yeri kolaylık ile düzenlenebilmektedir. Site tasarımı komple bana aittir. Kodlamasıda bana aittir. Admin paneli tasarımı internet üzerinden hazır temin edilip ihtiyaç doğrultusunda çok büyük düzenlemeler yapılmıştır.

Not: Veritabanı içerisinde giriş yapabileceğiniz bir kullanıcı mevcuttur.
K.adi: admin
Şifre: admin
Bu bilgiler yardımıyla admin paneline girip, admin hesabının bilgilerini değişerek kullanıma devam edebilirsiniz.


* Demo koymaya gerek duymuyorum. Resimlerde herşey açıktır. İsteyen kurup deneyebilir.

Dosyalar içerisinde FTP Dosyaları, PSD Dosyaları ve Veritabanı Mevcuttur. Biraz kod bilgisi ile heryeriyle rahatlıkla oynayabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde neyin nerede olduğunu açıklayabilirim. Admin panel sistemi sorunsuz olarak çalışmaktadır. Gerisini resimler anlatsın :)

1.png
2.png

3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
10.png
11.png
12.png
13.png
14.png
15.png
16.png

z.png
y.png
Dosyalar içerisindeki sistem.php dosyasını açıp resimdeki yerlere database name, k.adi ve şifrenizi girdiğinizde sistem sorunsuz çalışıcaktır. Tabi site adresi kısmını güncellemeyi unutmayın.


x.pngDosyalar tekrardan elden geçirilmiştir. Buyrun güncel indirme linki: Tıkla insin :)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst