İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Piyasa da SD-RAM varmıdır?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
8 yıl önce aldığım bilgisayarı artık upgrade etmenin vakti geldiğini düşünüyorum , eskiden hızlı gözüyle baktığım bilgisayarda şimdi dreamweaver ı bile açasım gelmiyor.

Zamanında satan adam 2X128 MB sdram takmıştı. Şimdi ben 512 lik yada 1024'lük Sıfır SDRAM bulabilirmiyim?

Her sdram her anakarta sorunsuz uyarmı? fiyatları ortalama ne kadar?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ayrıca 2 tane sdramın buluduğu slotların yanında 2 slot daha var ancak tipleri sdram ın greceği şekilde değil , o yuvalara ne takılıyor?

arachnanthe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana kartınızın sitesinden modeli ile ilgili bilgilere bakıntakabileceğiniz max rem miktarı yazıyordur piyasada sd rem bulunmakta fakat benim denk geldiklerimde 1024 için 100$ istiyorlardı

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
512 sd ram piyasa da bulabilirsin, ama herkes de varmıdır bilemem. Ben 60 lira civarında satıyorum :)
Diğer yuvalarda kaç çentik var?.

arachnanthe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhtemelen diğerleri daha kısadır rem yuvalarınızın hemen yanında

büyük ihtimalle edo rem yuvasıdır ki artık tarih oldu

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<!-->Konu Dışı<--!> @3fsane İmzan süper hele o metin var ilahi google olan :)

A

a.ışık

Misafir
1024 bulabilmeniz zor, ama 512 sdram bulabilirsiniz. ayrıca artık sıfırını bulmak da zor ama
ikinci el bakıyorsanız çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz site adresi biliyorum :) isterseniz PM atabilirim ;)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Everest programını kurdum , anakart markası VIARAMA U8568 (PRO) , 2 GB 'a kadar destekliyormuş. 2 tane boş olan slot ta DDR yuvasıymış
HepsiBurada dan araştırdım DDR lar SD lere göre baya hesaplı
Performans bakımından SD mi daha iyi yoksa DDR mı?

Bunca yıldır SD kulanıyorum , şimdi DDR siparişi versem anakart uyumsuzluk göstermez dimi?

SD almayı düşündüğüm bellek:
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=47&Productid=bd4302

DDR almayı düşündüğüm bellek:
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd70802

FaruX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyorda bolca var.sağlam satıcılar var iyice bakarsanız ikinci el bile güvenle alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5