• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

✅Piyasanın En İyi Hizmeti Burada!🟠Windows Office 🟠Semrush 🟠Envato 🟠Canva 🟠Wordpress 🟠Moz 🟠Antivirüs🚀

serkanixtr

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
28 Kasım 2010
Mesajlar
135
Reaksiyon
3
Puanları
0
150 Aydır Üye-Ürünlerimiz dijital olduğu için iade ve değişim yoktur.
-Tüm ürünlerimizi ilgili firma politika değişikliği yapmadığı sürece belirtildiği şekilde ve sürede kullanabilirsiniz.
-Adobe Creative Cloud ürünü hesabınıza tanımlanır ve sistem tarafından davet atılır. Yeni sistemimiz ile kesinti yaşamamanızı umuyoruz.
-Wordpress eklenti kurulumları lisans anahtarı şeklinde olmadığı için tarafımızca kurulur. Kurulum için panel bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir.
-Wordpress kurulumları öncesi güvenlik amacıyla yedek alabilirsiniz.
-Lisans anahtarı şeklinde teslim edilen ürünler (Windows, Office, Antivirüs vb.) 12 saat içerisinde kullanılmalıdır. 12 saat içerisinde Kullanılmayan lisans anahtarlarında sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
-Lisans anahtarı şeklinde teslim edilen ürünler 6 ay garantimiz altındadır.
-Ömür boyu olan wordpress eklenti ve temaları 6 ay garantilidir.
-Hesap şeklinde teslim edilen ürünlerde hesaba giriş öncesinde mutlaka tarayıcınızın çerez ve verilerini temizlemeli, sonrasında IP değiştirmelisiniz. (Her ürün için geçerli değil biz gerekli bilgiyi hesap ile atıyoruz)
-IP adresinizin değiştiğinden emin olduktan sonra hesaba giriş yapmalısınız.
-IP değişikliği için VPN kullanmanızı asla önermiyoruz.
-Fiyatlarımız döviz kuruna ve şirket politika değişikliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir, ani fiyat değişimi olursa satıcı mutlaka satış öncesi güncel fiyatları alıcıya aktaracaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst