İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pizza.com (GreatDomains)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amerikada yemek sepeti tarzında bi site açıcaksın pizza.com a her pizzacıdanda sipariş başına 10 cent alıcaksın.. 1 yılda çıkıcak parası:)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gündür takip ediyorum açık arttırmayı, 4'ü geçer diye düşünüyordum fakat geçmeyecek gibi. ederi mi bu? bence değil. dominos'un yerinde olsam alırdım yönlendirirdim :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Webyazilim : Harikasın! :))))))))))
Yapmak Değilde, Tutulması Önemli Sanırım.
Ama Gülümsetti. Bu Bile Yeter :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durum.com
lahmacun.com

e hadi madem alın yapın :D

şimdi sen dürüm isticek olsan internetten istermisin? istemezsin lahmacun isticekde istemez.. ayrıca tr de hangi dürümcüye internetten satış yaptırabilirsin? ancak amerikada bu çok kolay... zaten satışların yarısından fazlası sipariş üzerine dayanıyor...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapatalım bütün üç haneli .org ları.. Davay! Hurraaaaaaaaa! ;)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu işte hızlı olmak ve sürekli gelişmeleri takip etmek gerekiyor borsa gibi :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
şimdi sen dürüm isticek olsan internetten istermisin? istemezsin lahmacun isticekde istemez.. ayrıca tr de hangi dürümcüye internetten satış yaptırabilirsin? ancak amerikada bu çok kolay... zaten satışların yarısından fazlası sipariş üzerine dayanıyor...

Adı üstünde, geleceğe yatırım;
Şimdiden durum, kokorec.com, iclikofte.com, evmantisi.com, borek.com, corek.com almalı ki ilerde birgün (belki 5yıl, belki 50yıl) mutlaka :D kıymete biner internet form değiştirmezse

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Danimarka'da da Just-Eat var, suan, diger ulkelere de aciliyorlar. Adamlarin sistemi super isliyor...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bizza.com lahmacun.com falan karnım acıktı he gece gece :) ne iştahlı konu imiş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5