İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PlatinGaleri Resim ve Video Galeri Sistemi

platinbox

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Mayıs 2008
Mesajlar
28
Reaction score
0
PlatinGaleri Resim ve Video Galeri ?

Günümüzün internet teknolojileri sayesinde yazılar,makaleler gibi bilgi kaynakları tercih edilmez oldu. Artık kullanıcılar bilgiye zahmetsizce ve görsel olarak ulaşmayı tercih ediyorlar.Sizlerde web siteleriniz üzerinden oluşturacagınız galeri ile kurumunuzda neler olduğunu ziyaretçilerinize kolay ve zahmetsiz bir şekilde video olarak sunabileceksiniz.

PlatinGaleri sistemi, bilgisayarınızdaki video ve resim dosyalarını, tek tuşla toplu bir şekilde ve zahmetsizde internet ortamına ziyaretçi veya müşterilerinizin izlenimine sunmanıza yarayan gelişmiş bir resim ve video galeri sistemidir.

Kolay ve hızlı yönetim paneli sayesinde onlarca video ve resmi bir anda sisteme ekleyebilirsiniz.
Resimler ve videolar gönderilirken bir zaman aşımı ve kesinti yaşanmaz gönderdiğiniz video ve resimleri anlık olarak % cinsinden ne kadarının gönderildiğini ve ne kadar bir süre kaldığını sizler belirtir.

Gönderdiğiniz videoların formatını sistem otomatik olarak değiştirmektedir. Örneğin bir avi dosyası gönderdiğinizde sistem onu otomatik olarak flv uzantısına çevirecektir.

Ekstra olarak format değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Yaptığınız tüm etkinlikler kasetlerde ve CD lerde kalmasın anında internete vererek ziyaretçilerinizi bilgi sahibi yapabilirsiniz.

http://www.platingaleri.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst