İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PLAYSTATION5.NET

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain Adı : playstation5.net
Bitiş Tarihi : ( 27.04.2012 )
Registar Firması : (Godaddy)
Sabit fiyat: 800$
Sabit Satış Bitiş Zamanı :
Notlar:

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Domain Adı : playstation5.net
Bitiş Tarihi : ( 27.04.2012 )
Registar Firması : (Godaddy)
Sabit fiyat: 800$
Sabit Satış Bitiş Zamanı :
Notlar:

sıfırlar fazla sanırım daha dün reglenmiş...
Hayırlı satışlar...

Alan kişiye zaten transferde edilmez transfer edilmesi için en az 60 gün geçmesi lazım...

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yav dalga mı geçiyorsunuz kardeşim 800$ dan bahsediyoruz benden bi öneri playstation9.net boş gidin onu alın bana da bi rep yeter:D

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sıfırlar fazla sanırım daha dün reglenmiş...
Hayırlı satışlar...

Alan kişiye zaten transferde edilmez transfer edilmesi için en az 60 gün geçmesi lazım...

Bir bak bakalım hangi uzantısı boş şuan? 2005 den reglenmiş ilk olarak. Ne alakası var fiyatla onuda anlamadım. 10 senelik olsa alacaksın yani.

Ekleme:
msn adresinizi pm olarak atın lütfen.

gönderilmiştir.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Eeee ne oldu? Ne kadar uyanık varsa beni bulur. Ciddi bir işle uğraşan kalmadı.

Ne diyorsun sen ya haddini bil önce..! ben senden msn adresi istedim domain benimdir kimseye satma demdimki gelmiş laf yapıyorsn burada! Ayrıca Ciddi ADAMLAR ile ciddi işler yapılır...!

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana gönderdiğim email ve msn yeni açılmıştı, sana verilmeden hemen önce. Ama nedense sizden 2 gündür cevap çıkmadı fakat , msn mi verir vermez hem yeni açtığım msn yi hemde domainin kayıtlı olduğu msn yi ne olduğu belirsiz kişiler eklemeye çalıştılar. Eğer bahsettiğin arkadaşın onlarsa amenna! Ama olmadığı belli üstü kapalı işler yaparak burada safı oynamanın lüzumu yoktur hocam. Önce insan kendisine saygılı ve dürüst olacak. Ben kendime dürüst olmamışım burada ki herkes beni iyi bilse ne önemi var?

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Allah şahidimdir mail adresinizi kimseye atmdm ltfn bilip bilmeden suçlamayın kimseyi

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer öyle diyorsanız birşey diyemem. Fakat yeni açtığım bir email ve aynı anda domainin kayıtlı olduğu msn aynı kişiler tarafından taciz altına alınmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5