İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk 8.3 Log Manager

volkan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,

plesk'teki her hesap ve domain icin log tutan log manager'i bir turlu etkisiz kilamadim. Oncelikle panel uzerinden dosyalari silmeyi denedim fakat hepsi silinmiyor kalan dosyalari da ssh uzerinden temizleyip switch off konumuna getirdim log manager'i, fakat kapali hale getirmeme ve dosyalari silmeme ragmen 1-2 gun icinde dosyalar kendiliginden yine asiri buyuk boyutlarda ulasti, log manager'i deaktif konuma getirmenin etkin bir yolunu bilen var midir?

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayarlarını verdiğim resimdeki gibi ayarlar isen en kucuk loglama durumunu seçmiş olursun..

volkan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ayarlarını verdiğim resimdeki gibi ayarlar isen en kucuk loglama durumunu seçmiş olursun..

Oncelikle oneriniz icin tesekkurler fakat benim aradigim (eger var ise) log manager'i tamamen devre disi birakmak cunku panelde 350'ye yakin domain var bunlarin hepsini teker teker yapmak oldukca zaman kaybina yol acar ve zor bir durum olur.

volkan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ayni sorundan muzdarip olabilecek insanlara isik tutmasi acisindan yaziyorum ben sorunu hallettim httpd.conf dosyasi dikkatle incelenirse log manager ile ilgili satirlar goze carpacaktir; gerekli duzenlemeler yapilarak log manager'dan kurtulabilinir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5