İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk ile mail imzası oluşturmak ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar plesk kullanarak maillere Outlooktaki otomatik imza tanımlamak istiyorum. Müşterinin tüm kullanıcıları için bunu yapması imkansız, panelden veya sunucudan oluyordur sanırım ama bilmiyorum nasıl oldugunu...Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

T

TGB

Misafir
arkadaşlar plesk kullanarak maillere Outlooktaki otomatik imza tanımlamak istiyorum. Müşterinin tüm kullanıcıları için bunu yapması imkansız, panelden veya sunucudan oluyordur sanırım ama bilmiyorum nasıl oldugunu...Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

bunun plesk ile bir ilgisi yok, kullandığın mail servera göre muhakkak bir ayarı vardır, detaylı bilgi verirsen yardımcı olabilirim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dostum detay yokki...yukarıda dediğim gibi işte...
hesap açtığım kişiler kendileri imza gireceğine ben bunu otomatik olarak tek şablon yapmak istiyorum...nasıl yahoo dan falan mail gelince en altta bişiler yazıyo aynen öyle yani.

T

TGB

Misafir
anlıyorum da bunun plesk ile ilgisi yok, kullandığın mail server programının ayarları ile yapılabilir birşey o yüzden sordum detayları...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
mail server olarak merak kullnıyorum...biliyomusun burda nasıl yapılacağını peki ?

T

TGB

Misafir
Cevap: SMTP filters.

SMTP filters bölümünde bir ayar var, orada kural oluşturup headera ya da body e istediğini ekleyebiliyorsun.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
peki dostum ben aradım taradımda bulamadım böle bişi plesk in içinde :(

T

TGB

Misafir
plesk ve merak mail birbirinden farklı çalışan iki ayrı yazılımdır, bahsettiğim ayarları merak mail aracılığı ile yapmalısın

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merak veya Mailenable'nin içinde vardı sanırım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5