İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk panel 500 hatası

gjorfindel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben sorunumu kısa ve öz geçicem

Plesk panel ilgili olduğunu düşündüğüm bir hata alıyorum şuan browserimin birkaç ayarını değiştirdikten sonra aldığım hata mesajı şu şekilde "Not enough storage is available to process this command." biraz araştırma yaptım Windows ile ilgili olduğu yazıyor.. Bu hatayı görmeden önce aldığım hata ise 500 hatasıydı yani "İç sunucu hatası".

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim şuan sistemde 6 tane domain kayıtlı ve hepsinde aynı sonucu alıyorum. Şimdiden teşekkürler

not: sadece sitelere giremiyorum onun haricinde ftp,mysql ve plesk'e girebiliyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ben sorunumu kısa ve öz geçicem

Plesk panel ilgili olduğunu düşündüğüm bir hata alıyorum şuan browserimin birkaç ayarını değiştirdikten sonra aldığım hata mesajı şu şekilde "Not enough storage is available to process this command." biraz araştırma yaptım Windows ile ilgili olduğu yazıyor.. Bu hatayı görmeden önce aldığım hata ise 500 hatasıydı yani "İç sunucu hatası".

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim şuan sistemde 6 tane domain kayıtlı ve hepsinde aynı sonucu alıyorum. Şimdiden teşekkürler

not: sadece sitelere giremiyorum onun haricinde ftp,mysql ve plesk'e girebiliyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler..

Sunucun en son ne zaman format gördü ? ne kadar süredir açık ? Gereksiz program mevcut mu sunucunda ? RAM , HDD Bilgileri ve bunların kullanılabilir durumda ne kadar alanı var ? Bunları açıklarmısın ?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aşağıdaki resimdeki işaretlediğim yer tık var ise kaldır.. Bunun için plesk setup yazan yere girmen lazım yada hosting saglayıcın ile görüş açsınlar..

500 iç sunucusunu görmek için resimdekiler yap ve firefox kullan.

1231633599-clip-5kb.png

gjorfindel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu hortlatıcam biraz ama Sorun dolandırıcılardan kaynaklı sakın ama sakın kimse smyhosting.com.tr bunun ana sayfasını bile açmasın böyle adi bir şirket olamaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5