İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk panel ftp

JudJe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Dün akşam aldığım vps makinasında plesk panel 9.5.4 sürümü yüklüydü.Domaini kaydettim hostladım.Hostlarken ftp kullanıcı ismi ve şifresi istedi onuda yazdım sonra ftpye dosya atamadım panelden gece boyu uğraştım nafile dedim en iyisi sabah ayık kafayla uğraşayım.Sabah kalktım dosyayı atabildim pleskten ama şimdide ftp girişi 530 pasword incorrect veriyor.Pleskten yeni ftp kullanıcısı açtım ilk başta istediği hariç onlada aynı hatayı verdi yardımlarınızı bekliyorum pleskte baya baya acemiyim.Yardım eden herkese teşekkürler şimdiden.

JudJe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Dün akşamdan beri uğraşıyorum hala tık yok :)

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
farklı bir sorun alan adını silip tekrar eklemeyi deneyin eklerken farklı user adı verin.sisteminiz hakkında detyalı bilgi vermezseniz kimse bilemez
işletim sistemi nedir ?

JudJe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler.Onları denedim sonra firmama danıştım plesk panel lisansı yüzünden kaynaklanan birşeymiş sürümü değiştirdiler sağolsunlar düzeldi problemim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5