İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

plesk panelde smf seo kuramıyorum yardım lutfen

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
s.a arkadaslar plesk panelde smf seo kuramıyorum nasıl kurulur. bilgisi olan varmı ne kadar webmaster destek sitesı varsa aradım bulamadım yada kurulmuyor plesk panelde smf seo cpanel olsa kurulumu kolay kurulumu yapabılen varsa anlatırsa cok menun olurum kolay gelsın.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hostundan kaynaklanan bir şeyler vardır, özellikle yazdırma izinlerinden...
Sonuçta CPanel de olsa, Plesk'de olsa kullanacağın phpmyadmin ve ftp...
Başka ne özellik kullanıp kuracaksın ki seoyu?

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi hocam paket yukelyınce seoyu admın panelden ve paket yuklendı dıyor sonra ftp login yerı gelıyor orasını gecemıyom yanlıs dıyor şifre kullancı adı felan basarısız yenden deneyın dıyor. cmd mod ayarlarınıda pek anlamıyom sorunum bu hocam tskler ılgınız ıcın

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatayı tam anlıyamadım veya sen anlatamadım ama yolun başındayken smf için linux hosting kullan

plesk panel kullanıyorsan buyuk ihtimal windows sunucudur (linuxta olabilir)

ileriki günlerde sorun yaşamaman için linux ;)

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
plesk panel ise windos serverdır ve seo kuramazsın linux server alman lazım ki seo dan faydalanasın tam anlamıyla

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam sonunda kurdum server lınux wın deıl ufak bı kodlama hatsından kaynklanıyormus :Skolay gelsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5