İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk yedek yükleme

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Temmuz ayı gibi sitem için win. makinede plesk den yedek almıştım. O zamanlar elimde server vardı, ancak şu anda sadece reseller var ve plesk yedeği bir türlü yükleyemedim. Akşam upload yapıyorum ( 230 mb ) sabah bakıyorum plesk in giriş ekranına dönmüş ve yedek yüklenmemiş.

neden böyle giriş ekranına dönüyor ve nasıl halledebilirim bu olayı bilen varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim

T

TGB

Misafir
yedek .psa ise sunucuya remote erişimin olmalı,

yok eğer panel web arayüzünden yedek aldıysan bunu yükleyememenin birkaç nedeni olabilir, bunların en geneli sunucu üzerinde upload limiti koyulmuş olmasıdır.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce severım vardı uzak masaüstüne girip plesk backup kısmından almıştım yedeği.

az önce rar ile açıp mssql için yedeği buldum ancak dosya türü yok :) .sql falan değil yani. bunu localhostta çalıştırabilir miyim?

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu çözdüm.

SQLBACKUPZİP 2.0 adlı program ile o sql yedeği localhosta başarı ile yüklendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5