İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk'de .NET uygulaması ayarları nasıl yapılır?

Disenador

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Aslen ben Linux server kullanıcısıyım ve bu yüzden Windows sunuculara çok yabancıyım.

Fakat bir arkadaşım için GoDaddy'den Avrupa lokasyonlu bir VPS aldım. Makinede Windows Server 2008 R2 kurulu. Ayrıca Plesk 10 var.

Arkadaşımın C# tabanlı yazılmış bir .NET uygulaması/sitesi var. Fakat bunu çalıştıramıyorum.

Plesk'te "New Subscription" diyerek yeni domain'i ekledim ve NS ayarları her şeyi tamam. Siteye erişim mevcut. Gelin görün ki, FTP'den attığım hiçbir dosyaya erişemiyorum. "500 Internal Server Error" hatası alıyorum.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at sporturu.net

Ne yapmak lazım? Bir fikri olan var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5