İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ploop'tan banko legalpara tahminleri

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ploop gitti senin 3 YTL :p

İSÇ2 DEGERFORS MJALLBY 0-0 0-1 MS

GaLadre arada paylaş banko kuponları sende :p hep bana deme.

Çağdaş sevinç diye bir yazar var fanatikte bende onun oynadıklarını oynuyorum. En son 226 aldım sistem 4-5-6.dan

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop gitti senin 3 YTL :p

GaLadre arada paylaş banko kuponları sende :p hep bana deme.

Çağdaş sevinç diye bir yazar var fanatikte bende onun oynadıklarını oynuyorum. En son 226 aldım sistem 4-5-6.dan

Ya bu hafta oynanmazdı aslında maçlar hep sakattı :) Haftasonuda dünya kupası elemeleri var o maçlarda sakat. İyinete mesaj atmıştım legalpara tahminleri bölümü açılsa iyi olur oynayanlar tahminlerini paylaşır diye sıcak bakmadı sanırım :)

not: ploop geçmiş olsun çok zor maçlara oynamıştın tutması zordu zaten .Benim kuponda belki yatar son maçta , belli olmaz :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop alım 5 liramı, sen yönlendirdin beni birader yoksa hiç işim olmazdı :D
kafadan yatmış be

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.justin.tv/johnholmesbcn süper muhabbetler dönüyo bu justin de maç izlerken :D

geçen arjantin liginden bir maça bakıyordum sahurda geçtiğimiz ramazan. Artık Türkler maçı bıraktı küfür yarışına girdiler. Yalnız dikkatimi çeken diğer unsur takım yeniliyorsa küfür ediyorlar , yenilmiyor ve kupon tutuyor ise "adamım" "kardeşim" koçum" benim gibi kelimeler dönüyor arada üst olsun bizim olsun diyenlerde cabası tabi:D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya bu hafta oynanmazdı aslında maçlar hep sakattı :) Haftasonuda dünya kupası elemeleri var o maçlarda sakat. İyinete mesaj atmıştım legalpara tahminleri bölümü açılsa iyi olur oynayanlar tahminlerini paylaşır diye sıcak bakmadı sanırım :)

not: ploop geçmiş olsun çok zor maçlara oynamıştın tutması zordu zaten .Benim kuponda belki yatar son maçta , belli olmaz :)

Web master forumunda legalpara alt başlığı veya başlıkları bencede hoş olmaz,:) Yalnız geyik bölümü altında yaparsanda sakıncasıda olmaz diye düşünüyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her seyi geçtim ben, son maçı bekliyorum. Selim mi ben mi tutturacağız bakalım o maçı :D

RECIFE & VASCO DA GAMA

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya boş işler bunlar. Ben 2 senedir oynamıyodum geçenlerde canım sıkıldı bilyonere 10 lira attım, hep 1 liralık kuponlar yaptım hiçbiri tutmadı, bu sefer toptan bıraktım :D (Arada can sıkıntısına belki yine oynarım :p)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45. dakika, VASCO DA GAMA önde.. Selim'e selam, yola devam :D

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben dünden vasco de gama maçına kaldım . Üst biterse alırım :)

3439kupon1.jpg

Tuttu benim ilk kupon.

Vasco son dakikada yedi golü maç 2-2 bitti .

Aşağıdaki kuponda senin sayende tuttu ploop :) Senin kuponunu oynuyayım diye girdim ama tutmaz dedim farklı bir kupon yaptım :p

6997kupon2.jpg

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
yerim senin vasco nu :D
GaLadRe program henüz açıklanmadı, bu gece açıklanır hafta sonu analizlerini alalım :D

Bşr senedir oynamıyorum, sayenizde gaza geldim...

Önerilerinizi yeni tarih başlangıcı ile yayınlayın da bi bakalım...

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hafta ligler tatil , dünya kupası elemeleri var. O maçlarda sakat oluyor yada sağlam takımlara çok az oranlar veriyorlar oynamaya değmiyor. Haftaya yaparız :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop sakın 656 dan yatayım demeyesin , 2 gündür bu kuponu bekliyorum :p

1125kupon4.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5