İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plusnet'i duydunuz mu arkadaşlar bize katılın

small46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Network artık ülkemizde de çok rahat yapılabilir bir meslek haline geliyor. İnsanları ikna etmek veya onlara satış yapmak zorunda kalmayağınız, pazarlamacı gözü ile görülmeyeceğiniz, toplantılara misafir getirmekle uğraşmayacağınız ve sadece internet ve facebook kullanarak aylık 500 euro ve üzeri kazanabileceğiniz bu çok katlı kazanç sistemini lütfen inceleyin ...
Üç farklı network sistemini denedim. Ama hep cebimden para verip ürün almak zorunda kaldım. Nedense hep firma kazandı hiç ben kazanamadım. Ama ilk defa cebimden ekstra para çıkmadan ekibimi kurdum ve BEDAVA E-TİCARET SİTESİ sahibi oldum. Önyargılarını bir kenara bırak ve tek adımda sende aramıza katıl .BURADA bize açılan bedava eticaret sitesini görebilirsiniz arkadaşlar.
Arkadaşlar herkes biraz para kazanmak istiyor,dürüstlük arıyor network şirketlerinde tamamı Milli voleybolcularımız tarafından finanse edilen Plusnet'i dinlemek için bir gün olsun seminere katılın.Hafta içi her gün 21.00 de yapılan bilgilendirme seminere girin.İstediğiniz soruları sorun,cevap alın.Semineri şirketin kurucusu Ali Yücel Bey veriyor.Gerçekten çok düzgün bir insan.İnternette araştırabilirisniz.Ben de belki sizin gibi çok şeşitli yollar denedim nette para kazanmak için hemen tüm networklere girdim örneğin flexkom'a,xticaret'e çok pişman oldum.Ancak Plusnet'i tanıdıkça Ali Bey'i tanıdıkça,vizyonu öğrendikçe Plusnet sitelerinin de rakipleri gittigidiyor,zahmetsizal,epttavm gibi rakipleriyle boy ölçüşebileceğini ve onları geride bırakılabileceğini gördüm.Evet siz de en az bir kez bu semineri dinlemelisiniz.Misafirimiz olmalısınız.Kafanıza yatmazsa çıkar gidersiniz.Ama yatacağına eminim.ŞURDA vereceğim link seminer linkimizdir.Bu linke tıklayın,küçük bir kayıt sayfası çıkacaktır.Sizi davet eden olarak benim ismim yazacaktır.ÜCRETSİZ bir şekilde adınız,soyadınız ,mail gibi bilgileri tam doldurup bir şifre belirleyeceksiniz.Artık kayıt oldunuz.Artık bu mail ve belirlediğiniz şifre ile bu sayfaya girebilirsiniz.Seminere girmek içinde hafta içleri saat 21.00 de aynı sayfaya giriş yapın.Sayfaya girince bilgilerinizle üstte BİLGİLENDİRME ODASI yazan yere tıklayınız.Orda çıkan sayfaya bir isim yazıp tamama tıklarsanız seminer odamıza bağlanmış olacaksınız.Umarım sizlerle de tanışırız.Teşekkür ederim.
Soru sormak veya bilgi almak için facebook adresimizi ziyaret ediniz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Plusnet'i duydum
Yasak zemin yoklayan dolandırıcı gibi bişeylermiş
Ha arada 3-5 kişiye kazandırmışlardır ama hepsi o

Bkz benzerleri; FLP, Amway, Titan

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle konularda birde ispat koysaniz daha inandirici olur kulakdan duyma vaatlerle is olmaz
parani aldiysan koy kanitini bakalim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5